کمد دیواری

مدل کمد دیواری

راهنمای سفارش کمد دیواری

کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی که دارای شیشه هستند اتاق خواب شما را بسیار روشن تر می کنند. در صورتی که درون کمد کاملا مرتب است می توانید از درب های شیشه ای شفاف هم استفاده نمایید. برای مرتب کردن فضای کمد می توانید از نظم دهنده ها و انواع اکسسوری استفاده کنید. چنانچه می خواهید درون کمد دیده نشود از شیشه های مات برای درب استفاده نمایید. از این روش می توانید برای ست کردن مدل سرویس خواب هم استفاده نمایید.

علاوه بر اینکه درب ها به صورت ریلی ساخته می شود می توانید مجموعه کمد دیواری را بر روی یک ریل سوار کنید تا جابه جایی و حرکت آن راحت تر باشد. طراحی این محصول کاملا به فضای اتاق وابسته است شاید طرحی که مورد نظر شما باشد مناسب اتاق شما نباشد، اما جای هیچ نگرانی نیست چراکه کارشناسان طراح می توانند به شما در این زمینه مشاوره های خوبی ارائه نمایند که آنچه در ذهن دارید را برایتان بسازند.

کمد دیواری ریلی با آینه

دکوراسیون اتاق خواب شما به سبک مدرن چیدمان شده است از کمد دیواری ریلی با آینه استفاده نمایید. استفاده از آینه برای درب کمد موجب روشن تر شدن فضا شده و اتاق خواب تان بزرگ تر بنظر خواهید رسید. اگر اتاق خواب کوچکی دارید پیشنهاد می کنیم برای درب کمد دیواری از آینه استفاده نمایید. این مدل آنقدر جذابیت دارد که می توانید در راهرو ها هم از ان استفاده کنید و دکوراسیون منزل تان را هرچه زیباتر کرده و از آن لذت ببرید.

کمد دیواری ام دی اف

کمدهای دیواری ام دی اف جذابیت خاصی دارند و مدل های بسیار زیادی برای آن ها طراحی می شود. طرح این کمدها بر اساس دکوراسیون اتاق خواب شما طراحی شده و کاملا مناسب با صلیقه شما ساخته می شود. اگر ایده خاصی در ذهن تان نیست می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان خیام چوب بهره بگیرید.

درهای کشویی برای یک کمد دیواری لوکس و زیبا بسیار اهمیت دارد. منظور ما این است که اگر ریل های استفاده شده و یراق آلات بکار رفته از جنس مرغوب نباشد و یا رگلاژ درب ها به درستی انجام نشود از این که تصمیم به خرید کمددیواری گرفته اید پشیمان خواهید شد.

همچنین اگر از آینه برای درب ها استفاده نمایید نمای بسیار شیک و زیبا تری در اتاق خواب  شما ایجاد خواهد شد.