کفپوش و پارکت لمینت

راهنمای خرید پارکت لمینت

پارکت لمینت چیست

پارکت لمینت یکی از بهترین انتخاب هایی ست که می توانید در خانه تان انجام دهید. احساس طبیعی که در این کفپوش های چوبی وجود دارد زیبایی خانه شما را چند برابر می کند.

استفاده از مواد طبیعی نظیر چوب به عنوان کفپوش خانه می تواند تاثیر بسیار زیادی در آرامش اعضای خانواده و کاهش استرس داشته باشد ، ضمن اینکه دکوراسیون خانه تان را جذاب تر می کند.

علاوه بر استفاده به عنوان کفپوش برای مصارف خانگی می توانید کف مغازه یا دفتر تجاری خود را پارکت کنید و با ایجاد جذابیت بیشتر کسب و کارتان را رونق دهید.

در صورتی که تصمیم به خرید پارکت لمینت کرده اید پیشنهاد ما به شما مدل فلامینگو است. از آنجایی که این مدل بسیار با کیفیت است فروشگاه خیام چوب کیفیت محصول و نصب آن را ضمانت می کند.

پارکت لمینت ها مدل های مختلفی دارند که با کیفیت های گوناگون در بازار عرضه می شوند. برخی از مدل های این محصول دارای کلیک های پارافین خورده هستند که در برابر نفوذ رطوبت محافظت شده هستند.

پارکت لمینت ها از نظر تراکم و چگالی چوب در آن ها به گروه های AC2, AC3, AC4, AC5 تقسیم بندی می شوند. هر چقدر که سطح AC بالاتر باشد کیفیت آن پارکت هم بالاتر خواهد بود.

گروه های AC2 و AC3 برای مصارف تجاری و در مساحت های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.  در برابر نفوذ آب و موریانه ها مقاومت نسبتا خوبی دارند.

گروه های AC4 و AC5 بسیار کیفیت بالاتری دارند و بخاطر مواد بکار رفته در آنها بطور کلی در برابر نفوذ آب و موریانه مقاوم هستند. اما میزان مقاومت آنها در برابر موریانه ها وابسته به سن پارکت لمینت است.

بهترین مارک پارکت لمینت

برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید ما به شما توصیه می کنیم که پارکت لمینت فلامینگو را خرید کنید چراکه با توجه به تجربه چند ساله ما در استفاده از این مدل نشان می دهد که پارکت لمینت فلامینگو دارای کیفیت بالایی بوده و هم چنین تنوع رنگ بسیار خوبی دارد که می توانید با توجه به سلیقه تان بهترین رنگ آن را انتخاب نمایید.

لمینت فلامینگو در دو سطح صاف و برجسته به فروش می رسد. بافت برجسته این کفپوش بسیار شبیه به چوب طبیعی می باشد. این امر موجب می شود تا هنگام راه رفتن بر روی آن طبیعی بودن چوب را احساس کنید. قابل ذکر است که نوع بافت بر روی قیمت پارکت لمینت تاثیری ندارد.

قیمت پارکت لمینت

قیمت پارکت لمینت هایی که در فروشگاه خیام چوب به فروش می رسد متناسب با تنوع محصولات بسیار متنوع است. قیمت کفپوش در بازار کاملا رقابتی است و متناسب با متراژی که مورد نظر شما باشد امکان اعمال تخفیف وجود دارد.اما از نظر کیفیت پارکت لمینت کاملا آسوده خاطر باشید چراکه تمام محصولات ما دارای کیفیت و ضمانت می باشند. هرچند که ما کفپوش هایی با قیمت های متنوع را به فروش می رسانیم اما همانطور که می دانید چیزی که بیشتر از قیمت یک محصول اهمیت دارد کیفیت آن محصول می باشد.

عواملی که بر قیمت پارکت لمینت موثر هستند شامل : نوع و کیفیت کلیک ها یا چفت شدن پارکت ، مقاومت در برابر نفوذ آب و موریانه و مقدار تراکم چوب در آن می شود. با تمام این موارد لمینت فلامینگو بهترین انتخاب برای شماست.

پیش از انتخاب خود می توانید با ما درباره این محصول تماس بگیرید.