کفپوش اپوکسی | قیمت اجرای کفپوش سه بعدی | مدل های جدید ۱۳۹۷

0 Comments
کفپوش اپوکسی سه بعدی

کفپوش اپوکسی | قیمت اجرای کفپوش سه بعدی

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی چیست

کفپوش اپوکسی نوعی از کفپوش های پلیمری است که هم در صنعت و هم در مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کفپوش را می توان بر روی اکثر سطوح حتی بتن هم به کار برد. کفپوش اپوکسی با وجود ضخامت کمی که دارد می تواند به عنوان عایق برای حرارت و رطوبت هم استفاده شود، علاوه بر این خاصیت آنتی باکتریال دارد بنابراین برای مصارف بیمارستان ها ، سالن های ورزشی هم قابل اجرا می باشد. قیمت کفپوش اپوکسی نسبت سایر کفپوش ها بسیار مناسب تر بوده و دوام و ماندگاری بیشتری دارد. از طرف دیگر این محصول به دلیل براق بودن و ظاهر درخشان از نظر زیبایی هم نسبت به سایر کفپوش ها برتری دارد. همچنین کفپوش اپوکسی صد در صد قابل شستشو است و به راحتی می توانید آن را با مواد شوینده بشویید. رنگ بندی و تنوع طرح در این محصول بسیار بالا است. در تصاویر زیر نمونه هایی را مشاهده می نمایید.

قیمت کفپوش اپوکسی

این نوع از کفپوش نسبت به سایر کفپوش ها دارای قیمت بسیار پایین تر و مقاومت بالاتری می باشند. کفپوش اپوکسی را می توانید با قیمت مناسب و کیفیت و دوام بالا از خیام چوب خرید نمایید. از طرف دیگر کیفیت بالایی که این کفپوش دارد و طول عمر بسیار بالای آن ها که تا ده ها سال ماندگاری خواهد داشت قیمت نهایی اجرا را مقرون به صرفه تر می کند. قیمت کفپوش های اپوکسی به مواردی مانند ضخامت و سطح اجرا و همچنین کیفیت مواد بکار رفته در پوشش اپوکسی بستگی دارد. اما در نهایت قیمت تمام شده کفپوش اپوکسی به خاطر سادگی و سرعت بالا در نصب نسبت به سایر کفپوش ها پایین تر خواهد بود.

همچنین مواردی از قبیل رنگ و جنس اپوکسی در قیمت گذاری موثر بوده و اندازه فضای اجرا هم در محاسبه قیمت اپوکسی تاثیر دارد.

عکس کفپوش اپوکسی

این محصولات یکی از متنوع ترین کفپوش ها از نظر طرح و رنگ می باشند. در تصاویر زیر نمونه هایی از انواع طراحی این محصول را به همراه اجرا را مشاهده می نمایید.

جهت نمایش تصاویر در اندازه واقعی بر روی آن کلیک نمایید.

درصورتی که از طریق وب سایت با مجموعه خیام چوب آشنا شده جهت دریافت تخفیف ویژه کاربران اینترنتی حتما هنگام تماس و مراجعه حضوری ، اطلاع دهید.

گروه معماری و دکوراسیون داخلی خیام چوب ارائه خدمات و محصولات دکوراسیون منازل و ادارات


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *