کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

راهنمای خرید کاغذ دیواری

کاغذ دیواری یک ایده خوب برای دکوراسیون منزل

امروزه کاغذ دیواری ها دارای طرح های بسیار زیبایی هستند و برای زیباتر شدن دیوار اتاق ها، آرامش و یک خواب راحت را در اتاق خواب شما ایجاد می کنند. آلبوم های کاغذ دیواری زیادی در وب سایت خیام چوب وجود دارد و می توانید با توجه به سلیقه تان بهترین انتخاب را داشته باشید.

از هر سبکی چه کلاسیک و چه مدرن کاغذ دیواری های زیادی برای انتخاب وجود دارد که هر کدام زیبایی خاصی به دکوراسیون منزل شما می دهند.

شما می توانید از کاغذ دیواری هایی استفاده کنید که دارای رنگ های روشن و تیره هستند و یا از مدل هایی که دارای طرح های برجسته می باشند. ما تمام این موارد را در وب سایت خیام چوب قرار دادیم.

ایده های زیادی برای ترکیب رنگ ها و طرح های مختلف کاغذ دیواری وجود دارد. پس هیچگونه محدودیت برای خلاقیت در طراحی دکوراسیون خانه تان ندارید.

کاغذ دیواری با طرح های سنگ و آجر

یکی از محبوب ترین مدل های کاغذ دیواری طرح سنگ و آجر است. این طرح ها به گونه ای است که بصورت سه بعدی بنظر می رسد. از کاغذ دیواری طرح سنگ هم در فضاهای کوچک و هم بزرگ می توانید استفاده نمایید. طرح سنگ برای پشت تلویزیون هم بسیار زیبا می شود.

ما با شرکت های بزرگ و واردکننده های مستقیم کاغذ دیواری طرف قرارداد هستیم بنابراین جدیدترین آلبوم های کاغذ دیواری را در طرح ها و رنگ های مختلف و با قیمت مناسب برای خرید در وب سایت به نمایش گذاشته ایم.

این طرح ها شامل انواع گل ، داماس ، سه بعدی ، فانتزی ، کلاسیک ، مدرن و سنگ و آجر و چوب است.

تنوع محصول بسیار زیاد است و قیمت ها متنوع، می توانید با هر قیمت و سلیقه ای کاغذ دیواری مورد پسندتان را انتخاب کنید.

از خرید اینترنتی کاغذ دیواری لذت ببرید

ما کیفیت محصول ، سفارش راحت و تحویل به موقع را تضمین می کنیم. می توانید در مورد انتخاب بهترین کاغذ دیواری که مناسب با فضای منزل شما باشد با کارشناسان ما در واحد فروش مشورت نمایید.

نصب کاغذ دیواری توسط بهترین نصاب ها انجام شده و کیفیت کار ان ها توسط خیام چوب تضمین می شود.