صفحه اصلی>کاغذ دیواری و پوستر

کاغذ دیواری و پوستر

راهنمای خرید کاغذ دیواری

کاغذ دیواری یک ایده خوب برای دکوراسیون منزل

امروزه کاغذ دیواری ها دارای طرح های بسیار زیبایی هستند و برای زیباتر شدن دیوار اتاق ها، آرامش و یک خواب راحت را در اتاق خواب شما ایجاد می کنند. آلبوم های کاغذ دیواری زیادی در وب سایت خیام چوب وجود دارد و می توانید با توجه به سلیقه تان بهترین انتخاب را داشته باشید.

از هر سبکی چه کلاسیک و چه مدرن کاغذ دیواری های زیادی برای انتخاب وجود دارد که هر کدام زیبایی خاصی به دکوراسیون منزل شما می دهند.

شما می توانید از کاغذ دیواری هایی استفاده کنید که دارای رنگ های روشن و تیره هستند و یا از مدل هایی که دارای طرح های برجسته می باشند. ما تمام این موارد را در وب سایت خیام چوب قرار دادیم.

ایده های زیادی برای ترکیب رنگ ها و طرح های مختلف کاغذ دیواری وجود دارد. پس هیچگونه محدودیت برای خلاقیت در طراحی دکوراسیون خانه تان ندارید.

کاغذ دیواری با طرح های سنگ و آجر

یکی از محبوب ترین مدل های کاغذ دیواری طرح سنگ و آجر است. این طرح ها به گونه ای است که بصورت سه بعدی بنظر می رسد. از کاغذ دیواری طرح سنگ هم در فضاهای کوچک و هم بزرگ می توانید استفاده نمایید. طرح سنگ برای پشت تلویزیون هم بسیار زیبا می شود.

ما با شرکت های بزرگ و واردکننده های مستقیم کاغذ دیواری طرف قرارداد هستیم بنابراین جدیدترین آلبوم های کاغذ دیواری را در طرح ها و رنگ های مختلف و با قیمت مناسب برای خرید در وب سایت به نمایش گذاشته ایم.

این طرح ها شامل انواع گل ، داماس ، سه بعدی ، فانتزی ، کلاسیک ، مدرن و سنگ و آجر و چوب است.

تنوع محصول بسیار زیاد است و قیمت ها متنوع، می توانید با هر قیمت و سلیقه ای کاغذ دیواری مورد پسندتان را انتخاب کنید.

از خرید اینترنتی کاغذ دیواری لذت ببرید

ما کیفیت محصول ، سفارش راحت و تحویل به موقع را تضمین می کنیم. می توانید در مورد انتخاب بهترین کاغذ دیواری که مناسب با فضای منزل شما باشد با کارشناسان ما در واحد فروش مشورت نمایید.

نصب کاغذ دیواری توسط بهترین نصاب ها انجام شده و کیفیت کار ان ها توسط خیام چوب تضمین می شود.

راهنمای خرید پوستر دیواری

پوستر دیواری

کاغذ دیواری یکی از بهترین پوشش هایی است که می توان برای زیباتر شدن دیوار فضای کار یا زندگی مان استفاده کنیم. اما حتما می دانید که وقتی تمام دیوارهای یک اتاق را کاغذ دیواری می کنیم ، فضا بسیار یکنواخت و خسته کننده خواهد شد و بعد از مدتی احتمالا موجب دلزدگی ما از کاغذ دیواری می شود.

در اینجا بهترین پیشنهاد می تواند استفاده از پوستر دیواری باشد. پوستر دیواری دارای یک بافت زنده با رنگ ها و طرح های خارق العاده هستند.

همچنین جنس کاغذی که طرح پوستر دیواری بر روی آن چاپ می شود کاملا با جنس کاغذ دیواری متفاوت است. و البته جنس کاغذ برای چاپ پوستر دارای رده بندی های درجه یک ، درجه دو و سه است.

قطعا کیفیت و شفافیت چاپ پوستر دیواری بر روی کاغذ درجه یک بهتر است ما اگر طرحی که انتخاب می کنید درخشندگی ندارد و به اصطلاح مات است می توانید بر روی کاغذ های درجه دو و سه هم چاپ کنید.

معمولا پوستر دیواری بر روی یکی از دیوارها نصب و باقی دیوارها کاغذ دیواری می شود. البته اگر دو دیواری که در مقابل هم هستند و در فاصله مناسبی از یکدیگر قرار دارند می تواند محل مناسبی برای نصب پوستر دیواری باشد.

از جمله طرح های پوستر می توان به طرح های سه بعدی ، طرح گل ، مناسب پشت ال سی دی ، اتاق خواب کودک ، طرح های ایرانی سنتی ، طرح خط و نوشته و ... . اشاره کرد.

درخواست مشاوره یا راهنمایی برای خرید دارید؟ لطفا با ما تماس بگیریدتماس
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟