کاغذ دیواری قابل شستشو ارزان ایرانی و خارجی

0 Comments
کاغذ دیواری قابل شستشو ارزان

کاغذ دیواری قابل شستشو ارزان ایرانی و خارجی

کاغذ دیواری قابل شستشو ارزان

یکی از مواردی که این روزها باید در خرید کاغذ دیواری حتما مورد بررسی قرار بگیرد  و اغلب هم از طرف خریداران مطرح می شود، قابلیت شستشو پذیری کاغذ های دیواری می باشد.

افرادی که کاغذ دیوای را برای منازل خود انتخاب می کنند تمایل دارند تا برای طول عمر بیشتر و نیز استفاده طولانی مدت از کاغذ دیواری خریداری شده قادر باشند کاغذ دیواری منزل خود را تمیز کنند.

بنابراین اگر میخواهید کاغذ دیواری خود را شستشو دهید باید به درجه قابل شستشو بودن کاغذ دیواری خود توجه کنید و این موضوع علاوه بر طرح و رنگ و سبک کاغذ دیواری در انتخاب شما نقش داشته باشد.

در ادامه با ما همراه باشید تا نکات طلایی برای انتخاب یک کاغذ دیواری قابل شستشو با کیفیت و قیمت مناسب را به شما معرفی کنیم.

کاغذ دیواری قابل شستشو ایرانی

کاغذ دیواری قابل شستشوی ایرانی یکی از انواع کاغذ است که با روکشی از جنس ونیل پوشیده شده است. این لایه از کاغذ دیواری در برابر رسیدن رطوبت به آن جلوگیری کرده و به نوعی در برابر آب مقاوم هستند. اما تمام کاغذ دیواری هایی که دارای لایه محافظ در برابر آب هستند در یک دسته طبقه بندی نمی شوند و مقاوت در برابر آب در انواع کاغذ بسته به نوع ماده محافظ و درصد استفاده از آن متفاوت است.

بر همین اساس کاغذ دیواری قابل شستشو با درجات مختلف دارای قیمت های متفاوتی هم می باشد.

کاغذ های دیواری ایرانی برای کاهش قیمت تمام شده از مواد ارزان تر و با درجه قابلیت شستشوی کمتر در بازار عرضه می شوند.

کاغذ دیواری قابل شستشو خارجی

کاغذ دیواری قابل شستشوی خارجی دارای لایه محافظ قوی تری در برابر آب و رطوبت بوده و برای این منظور از روکش محافظ از جنس pvc استفاده میکند.

لایه روکش پی وی سی (pvc) استفاده شده در کاغذ دیواری قابل شستشوی خارجی امکان شستشوی چندباره را برای خریدار فراهم میکند و شما می توانید با خیال آسوده سالها از داشتن یک کاغذ دیواری تمیز و با دوام لذت ببرید.

کاغذ دیواری قابل شستشو ارزان

کاغذ دیواری قابل شستشوی ارزان بسته به میزان و جنس ماده بکار رفته به عنوان عایق رطوبت هم در نوع کاغذ دیواری قابل شستشوی ایرانی و هم در کاغذ دیواری قابل شستشوی خارجی موجود می باشد. اما همانطور که در قسمت های بالا توضیح داده شد تعداد دفعات برای شستشوی کاغذ دیواری به نسبت قیمت کمتر خواهد بود بطوری که اگر بتوان یک کاغذ دیواری با لایه محافظ قوی تر و دوام بیشتر با جنس بهتر را 100 بار شستشو داد این امکان برای کاغذ دیواری با قیمت پایین تر و لایه محافظ ضعیف تر بسیار کمتر از این مقدار خواهد بود. بنابراین کاغذ دیواری قابل شستشو ارزان دارای لایه محافظ ضعیف تری می باشد.

کاغذ دیواری قابل شستشو پذیرایی

کاغذدیواری قابل شستشو پذیرای و اتاق خواب تفاوتی از نظر جنس و درصد لایه محافظ بکار رفته ندارند و این تنها طرح و نوع کاربری انواع کاغذ دیواری است که می تواند وجه تمایزی برای کاغذ های دیواری باشد. هرچند انتخاب کاغذ دیواری بر اساس طرح و کاربرد هم کاملا بسته به نظر و صلیغه خریدار دارد.

کاغذ دیواری قابل شستشو متری چند

هرچند که واحد شمارش و اندازه گیری برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری بر اساس رول می باشد اما با تقسیم هر رول کاغذ دیواری به متراژ آن که معمولا هر رول کاغذ دیواری 5 متر مربع می باشد می توان قیمت هر متر مربع کاغذ دیواری را محاسبه نمود. به علت تنوع در کیفیت ساخت و وزن کاغذ دیواری نمی توان تمام کاغذ های دیواری را در این مقاله معرفی کرد.

اما می توانید از این لینک آلبوم های کاغذ دیواری را مشاهده نمایید و برای مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *