صفحه اصلی>مقالات>کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل جدید | با تخفیف ویژه نوروز ۹۸
جدید ترین مدل کاغذ دیواری سه بعدی
دسته بندی : مقالات
تاریخ انتشار : اسفند ۱۴, ۱۳۹۷
تعداد بازدید : 1617 بار

کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل جدید | با تخفیف ویژه نوروز ۹۸ کاغذ دیواری […]

کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل جدید | با تخفیف ویژه نوروز ۹۸

کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل جدید | با تخفیف ویژه نوروز ۹۸

کاغذ دیواری سه بعدی

امروزه انواع کاغذهای دیواری در طرح ها و رنگهای متنوع تولید و در بازار عرضه می شوند. علت این تنوع بالا وجود شرکت های متعدد طراح است که سعی در برآورده کردند اکثر سلیقه ها را دارند.

یکی از انواع کاغذ دیواریهایی که روز به روز به طرفداران آن افزوده می شود کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل است. جدیدترین مدل این کاغذ دیواریها را می توانید در آلبوم زیر مشاهده نمایید.

کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل جدید

کاغذ دیواری سه بعدی جدید

همانطور که توضیح داده شد این محصول دارای تنوع بسیار زیادی است و هر چند وقت یکبار آلبوم های جدید با طرح گل توسط شرکت های مختلف طراج عرضه می شود.

از این مدل کاغذ دیواری سه بعدی می توانید برای پشت تلویزیون و هم چنین برای تزئینات دیوار اتاق خوابتان استفاده نمایید.

طرح گل های زیبایی که در این محصول مورد استفاده قرار میگرند دارای رنگبندی فوق العاده ای است که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

تفاوت این محصول با کاغذ دیواری معمولی در کیفیت چاپ و نوع کاغذ ان است. قابل ذکر است که تمام کاغذ دیواری های سه بعدی که در فروشگاه خیام چوب عرضه می شوند دارای خاصیت شستشو بوده و در برابر نفوذ رطوبت کاملا مقاوم هستند. از این جهت ما تمام کاغذ دیواری های سه بعدی را تا ۶ ماه ضمانت می کنیم. این ضمانت علاوه بر تضمین کیفیت کاغذ شامل تضمین کیفیت نصب هم می شوند. بنابراین با خیال آشوده می توانید هر طرحی که مورد پسندتان باشد را انتخاب نمایید.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل جدید

تمام قیمت کاغذ دیواری هایی که در آلبوم بالا مشاهده می نمایید بسته به اینکه بر روی چه جنس کاغذی چاپ می شوند دارای قیمت های متفاوتی می باشند. به عنوان مثال نوعی از کاغذ که دارای جنس به نسبت پایین تر است از متری ۴۳۰۰۰ تومان شروع می شود. که البته به این معنی نیست که این جنس کاغذ دیواری مرغوب نیست بلکه به این معنی است که دارای درخشش کمتری می باشد. به عنوان مثال اگر طرحی که شما انتخاب می کنید دارای درخشش خاصی در طرح گل آن نباشد می توانید طرح گل مورد نظرتان را بر روی این جنس کاغذ چاپ کنید که هم قابل شستشو است و هم دارای کیفیت خوبی می باشد.

البته نوع دیگری که مناسب کاغذ دیواری های براق با درخشش و حالت نور و اکلیل است با قیمت ۵۸۰۰۰ تومان ارائه می شود. لازم به ذکر است این قیمت ها با تخفیف اعمال شده ویژه نوروز ۱۳۹۸ عرضه می شود.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش خیام چوب تماس بگیرید.

۰۲۱۴۴۷۶۴۹۹۱ و ۰۲۱۴۴۷۶۴۹۹۲