کاغذ دیواری سه بعدی | قیمت پوستر دیواری ضد آب | پرفروش ترین طرح کاغذ دیواری

0 Comments
کاغذ دیواری سه بعدی

لطفا جهت مشاهده هر کدام از طرح های کاغذ دیواری سه بعدی بر روی تصویر کلیک کنید.

کاغذ دیواری سه بعدی با ارزان ترین قیمت دارای تخفیف ویژه پاییز ۱۳۹۹ فقط متر مربعی ۶۵۰۰۰ تومان تا ۷۵۰۰۰ تومان در وب سایت خیام چوب خرید کنید.
برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی فقط کافی است تا طرح کاغذ دیواری مورد نظرتان را انتخاب کرده و بعد از وارد کردن ابعاد دیوار افزودن به سبد خرید را بزنید. همکاران ما در واحد فروش خیام چوب بهترین پوستر دیواری سه بعدی با طرح دلخواه تان را برای شما چاپ و در بسته بندی لوکس و زیبا به محل مورد نظرتان ارسال می کنند.
کاغذ دیواری شامل رول های یکنواخت و یکسانی است که از کنار هم قرار گرفتن آنها طرح کلی شکل میگیرد.

یکی از ایده ها و طرح های جالبی که در زمینه دکوراسیون داخلی منازل و ادارات بازار پر رونقی دارد، کاغذ دیواری و پوستر دیواری سه بعدی اسپرت  می باشد.

در ادامه مطلب با تکنولوژی ساخت کاغذ دیواری و پوسترهای دیواری سه بعدی بیشتر آشنا خواهید شد و راحت تر می توانید موقع خرید کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی یا پوستر دیواری طرح گل و ساده کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

اندازه گیری تعداد رول مورد نیاز کاغذ دیواری سه بعدی

قبل از هرچیز باید بدانیم که واحد شمارش کاغذ دیواری رول می باشد و رول ها در اندازه های استاندارد به شکل زیر تولید می شوند:

  • رول کاغذ دیواری سه بعدی ۰٫۵۳ متر در ۱۰ متر (در اصطلاح ۵ متر مربع)
  • رول کاغذ دیواری ۰٫۷ متر در ۱۰ متر ( در اصطلاح ۷ متر مربع)
  • رول کاغذ دیواری ۱ متر در ۱۰ متر (در اصطلاح ۱۰ متر مربع)
  • رول کاغذ دیواری ۱٫۰۶ متر در ۱۵٫۶ متر (در اصطلاح ۱۵ متر مربع)

با توجه به استاندارد بودن ارتفاع سقف منازل بین ۲٫۵ تا سه متر است و غالباً ۲٫۷ متر است. بنابراین برای اندازه گیری و محاسبه تعداد رول مورد نیاز ارتفاع در محاسبات آورده نمی شود.

برای مثال در کاغذ دیواری هایی که دارای اندازه ۵ متر مربع هستند به ازای هر یک و نیم متر طول دیوار ۱ رول جدیدترین مدل کاغذ دیواری مورد نیاز می باشد.

محاسبه قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی بر اساس تفاوتی که در وزن کاغذ دارند و یا قابل شستشو بودن یا عدم قابل شستشو بودن کاغذ دیواری متفاوت است. و همین موضوع درباره پوستر دیواری های سه بعدی و پوستر دیواری های ساده هم صادق است. چرا که پوسترهای دیواری بر اساس متر مربع تعیین قیمت می شوند.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی به مناسبت پاییز ۱۳۹۹ با تخفیف ویژه هر متر مربع ۶۵۰۰۰ تومان به فروش می رسد. امکان ارسال به تمام نقاط کشور وجود دارد

جهت مشاهده جدیدترین طرح انواع مدل آلبوم های کاغذ دیواری کلیک کنید.

نکات مهم پیش از خرید پوستر دیواری

پیش از اینکه برای خرید پوستر دیواری یا کاغذ دیواری سه بعدی اقدام کنید ابتدا باید یکسری از مهم ترین نکات را درباره نحوه انتخاب و چاپ طرح بر روی پوستر دیواری ها بدانید.

اولین نکته این است که هر برگ یا شیت از پوستر دیواری را به اندازه ۱۰۳ سانتیمتر برش می زنند. بنابراین کاغذ دیواری سه بعدی بصورت یکپارچه چاپ نمی شود و بر روی نوارهایی از جنس کاغذ های مخصوص پوستر دیواری و در عرض ۱ متر و ۳ سانتیمتری چاپ می گردد.

دومین نکته این است که پوستر دیواری ها بعد از چاپ به راحتی قابل شستشو هستند و شما می توانید با یک پارچه نم دار نسبت به تمیز کردن کاغذ دیواری سه بعدی اقدام نمایید.

نکته سوم که بسیار هم اهمیت دارد رزولیشن یا کیفیت چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی است. به این صورت که تصویری که می خواهید بر روی کاغذ پوستر چاپ شود باید حداقل دارای اندازه ۲۰۰۰ پیکسل باشد. اما بهترین ابعاد برای چاپ پوستر دیواری ۸۰۰۰ تا ۹۰۰۰ پیکسل می باشد تا کیفیت چاپ مطلوبی ایجاد شود و موقع بزرگ شدن ابعاد کاغذ دیواری تصویر کدر و مات نگردد.

نکته چهارم محل نصب کاغذ دیواری سه بعدی است. بهترین دیوار برای نصب پوستر دیواری باید هیچگونه کجی یا فرو رفتگی و برآمدگی نداشته باشد. بهتر است هیچگونه کلید یا پریز بر روی دیوار نصب نشده باشد یا تعداد کلید و پریزها حداقل ممکن باشد. دریچه کولر روی دیوار نباشد زیرا باعث خراب شدن طرح کاغذ دیواری سه بعدی روی دیوار شده و از نتیجه کار رضایت نخواهید داشت. همچنین دیواری که قرار است پوستر سه بعدی روی آن نصب شود نباید پشت شوفاژ یا آیفون باشد.

نکته پنجم از نظر طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت پیدا می کند و بحث زیبایی شناسی و نمایه سازی است. بهترین مکان برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی یا همان پوستر دیواری باید جایی باشد تا وقتی فردی وارد فضای اتاق یا پذیرایی می شود بهترین دید را روی آن دیوار داشته باشد. مثلا دیوار ته اتاق اگر بدون نقص و پنجره و سایر موارد نا همگون ذکر شده در پاراگراف بالا باشد گزینه مناسبی است.

نکته ششم فاصله دید بیننده تا کاغذ دیواری سه بعدی است که باید حداقل حدود ۲٫۵ متر باشد. بنابراین اگر شما یک تاق خواب کوچک دارید یا پذیرایی تان به گونه ای است که فاصله دید شما تا پوستر دیواری کمتر از ۲٫۵ متر باشد بهتر است از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده نکنید و بجای آن از طرح های ساده یا راه راه برای اتاق خواب یا پذیرایی تان بهره بگیرید. همچنین ابعاد کاغذ دیواری سه بعدی باید دارای تناسب باشد تا وقتی طرح بر روی آن چاپ می شود نمای خوبی به اتاق خواب یا فضای پذیرایی منزل تان بدهد. بهترین حالت چاپ پوستر دیواری در ابعاد مستطیل شکل است.

انواع کیفیت چاپ پوستر دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری های سه بعدی بطور کلی دارای دو نوع چاپ هستند که شامل پوستر دیواری با چاپ مات و براق می شود. البته نوع مات دارای طرفدارن بیشتری است و اغلب افرادی که قصد خرید کاغذ دیواری سه بعدی دارند نوع چاپ مات را می پسندند. نکته جالب و قابل توجه درباره پوسترهای دیواری امکان چاپ طرح دلخواه بر روی کاغذ دیواری سه بعدی است. شما می توانید تصاویر دلخواه تان را به شرطی که حداقل دارای ابعاد ۲۰۰۰ پیشکل باشد برای کارشناسان فروش خیام چوب ارسال کنید تا طرح مورد نظرتان بر روی کاغذ مرغوب و با کیفیت بالا چاپ و برای نصب تحویل داده شود.

نصب کاغذ دیواری های سه بعدی یا به عبارتی پوسترهای دیواری با استفاده از نوعی چسب مخصوص انجام می شود که بهترین نوع آن چسب ساخت کشور آلمان است و اگر این چسب برای نصب پوستر دیواری استفاده شود علاوه بر افزایش ماندگاری و طول عمر مفید آن ، موقع پاک کردن چسب جا مانده بر روی لبه های کاغذ دیواری سه بعدی به راحتی با یک دستمال خیس پاک می شود. البته این کار توسط نصاب پوستر انجام می شود و شما به عنوان خریدار نیاز نیست برای این کار به زحمت بیفتید.

جدیدترین مدل های کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل و پتینه مناسب بری پذیرایی و اتاق خواب را در تصاویر زیر مشاهده فرمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *