کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب کودک و نوجوان

0 Comments
کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب کودک

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب کودک و نوجوان

انواع سه بعدی کاغذ دیواری که برای اتاق خواب کودک مناسب می باشد را می توانید در طرح ها و رنگ بندی های بسیار متنوع و زیبا انتخاب نمایید. نکته قابل ذکر در مورد کاغذ دیواری اتاق خواب کودک و نوجوان این است که حتما باید قابل شستشو باشد. کودکان معمولا خوراکی های خود را با دست می خورند گاهی هم دست های خود را به دیوار می زنند که موجب کثیف شدن کاغذ دیواری می شود. بنابراین حتما باید کاغذ دیواری قابل شستشو باشد تا بتوان به راحتی آن را تمیز کرد.

چه کاغذ دیواری برای اتاق خواب کودک و نوجوان مناسب است؟

همانطور که گفته شد کاغذ دیواری که در اتاق خواب کودک نصب می شود باید حتما قابل شستشو باشد. علاوه بر این مورد نباید از عناصری تشکیل شده باشد که دارای مواد مضر برای سلامتی کودک و نوجوان باشد. البته این مورد در اغلب کاغذ دیواری هایی که برای کودکان ساخته می شود رعایت شده است اما توجه به این نکته هم بسیار دارای اهمیت می باشد.

مدل کاغذ دیواری اتاق خواب کودک و نوجوان سه بعدی باشد یا ساده

کودکان بیشتر به کاغذ دیواری هایی علاقه دارند که دارای طرح شخصیت های کارتونی مانند مرد عنکبوتی برای کودکان پسر و یا سیندرلا برای کودک دختر باشد. در میان طرح های متنوع کاغذ دیواری اتاق خواب کودک و نوجوان مدل هایی که به صورت سه بعدی هستند محبوبیت زیادی دارند. کودکان بیشتر به طرح هایی علاقه دارند که دارای رنگبندی های شاد و درخشان باشد و در طراحی آن از اشکالی مانند ستاره ، ابر و شخصیت های کارتونی و ماشین های اسباب بازی استفاده شده باشد.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب کودک و نوجوان

رنج قیمت کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب کودک و نوجوان از ۴۳۰۰۰ تومان شروع می شود. دو نوع جنس برای چاپ کاغذ دیواری سه بعدی پیشنهاد می شود که بر اساس نوع طرح انتخابی می توانید نوع چاپ را هم انتخاب نمایید. به عنوان نمونه اگر طرحی که برای کاغذ دیواری انتخاب می کنید دارای درخشندگی و نورهای درخشانی مثل سفید و طلایی و نقره ای نیست می توانید از مدل چاپ ۴۳۰۰۰ تومانی استفاده کنید و اگر طرح کاغذ دیواری سه بعدی مورد نظر شما دارای طرح های روشن و درخشان است بهتر است از مدل چاپ ۵۸۰۰۰ تومانی استفاده نمایید.

فروش ویژه کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب کودک تا نوروز ۱۳۹۹ ادامه دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *