کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب | با نصب رایگان و ۶ ماه ضمانت

0 Comments
کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب | با نصب رایگان و ۶ ماه ضمانت

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب

فروش ویژه انواع کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب در طرح های گوناگون به مناسبت نوروز ۹۸ با قیمت های اشتثنایی و نصب رایگان . امکان ارسال سفارشات برای تمام نقاط کشور.

یکی از راه هایی که می توانید دکوراسیون اتاق خواب تان را به زیبایی طراحی کنید استفاده از کاغذدیواری است. کاغذهای دیواری در طرح ها و مدل های گوناگونی در بازار به فروش می رسد که یکی از انواع پرطرفدار آن کاغذ دیواری سه بعدی است.

بیشتر طرح هایی که در این مدل مورد استفاده می شود دارای خاصیت پرسپکتیو بوده و اینطور به نظر می رسند که انگار بر روی دیوار اتاق خواب شما حکاکی و کنده کاری شده باشد.

رنگبندی های بسیار زیبا و متنوع از دیگر خصوصیت های این سبک کاغذ دیواری می باشد و بسیار پرطرفدار است. در ادامه انواع کاغذ دیواری سه بعدی و کاربرد آن را بررسی می کنیم.

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب

مدل سه بعدی کاغذ دیواری ها جذابیت خاصی دارند که هر بیننده ای را به خود جذب می کند. طرح هایی مانند گل و یا مناظر طبیعی یکی از محبوب ترین مدل هایی است که می توانید برای اتاق خوابتان استفاده کنید. کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب باید ویژگی های خاصی داشته باشد که موجب آرامش شما در هنگام خواب و استراحت شود.

مثلا رنگ هایی مانند آبی ، نیلی ، بنفش و یاسی نمونه رنگ هایی هستند که برای این منظور مناسب هستند. همچنین طرح هایی مانند تابلوهای نقاشی یکی دیگر از گزینه ها مناسب برای کاغذ دیواری اتاق خوابی هستند. در تصاویر زیر نمونه هایی را مشاهده می نمایید.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی برای اتاق خواب

با توجه به نزدیک شدن به ماه های پایان سال و به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۸ پیشنهاد ما برای مشتریانی که قصد خرید کاغذ دیواری سه بعدی را دارند حذف دستمزد نصب و در نتیجه کاهش هزینه تمام شده می باشد. قیمت هر متر مربع کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب با نصب رایگان ۶۳۰۰۰ تومان می باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *