کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون با رنگ آمیزی و طرح های زیبا

0 Comments
کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون با رنگ آمیزی و طرح های زیبا

کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون با رنگ آمیزی و طرح های زیبا با قیمت های مناسب و تخفیف ویژه نوروز ۱۳۹۸ همراه با ۶ ماه ضمانت نصب کاغذ دیواری در مدل های بروز و شیک مناسب برای اتاق خواب و پذیرایی می باشد. مدل کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون در طرح های سه بعدی و خاص.

کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون

یکی از چالش هایی که شاید شما هم با آن روبرو شده باشید انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای پشت تلویزیون است. امروزه اکثر خانه ها از تلویزیون های ال سی دی استفاده می کنند. و برخی از افراد تلویزیون خود را به دیوار نصب می کنند و عده ای دیگر از میز ال سی دی به عنوان یک نگهدارنده استفاده می کنند.

بنابراین علاوه بر رنگ آمیزی و طرح کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون تان اولین چیزی که مهم است چگونگی نصب تلویزیون می باشد.

اگر تلویزیون خود را به دیوار نصب می کنید بهتر از از طرح هایی استفاده کنید که دارای رنگ آمیزی متضاد و تصاویر خلوت باشند تا هنگام مشاهده تلویزیون دچار خستگی چشم نشوید.

اما اگر نمایشگر ال سی دی خود را بر روی یک میز نصب میکنید باید دقت کنید تا طرح کاغذ دیواری شما خراب نشود و گل کاغذ دیواری را ناقص نکند.

چه کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون مناسب است؟

در تصاویر زیر نمونه چند آلبوم کاغذ دیواری سه بعدی را مشاهده می نمایید که دارای رنگ آمیزی و طرح های بسیار زیبا و شیک می باشند که برای پشت تلویزیون مناسب هستند.

طرح هایی که دارای تصویر گل می باشند جزو جدیدترین مدل های این محصول بوده و با ایجاد خطای در دید به صورت کاملا سه بعدی بنظر می رسند.

قیمت هر متر مربع از این کاغذ دیواریها بسته به اینکه بر روی چه جنسی چاپ می شوند متفاوت است. جهت استعلام قیمت لطفا با دفتر فروش خیام چوب تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *