کاغذ دیواری ارزان قیمت | ۵% تخفیف ویژه | متری ۱۶۰۰۰ تومان

0 Comments
کاغذ دیواری ارزان قیمت

کاغذ دیواری ارزان قیمت در غرب تهران | از متری ۱۶۰۰۰ تومان

فروش ویژه انواع کاغذ دیواری با قیمت های استثنایی و ارزان از متری ۱۶۰۰۰ تومان تا پایان تابستان ۱۴۰۰ در فروشگاه بزرگ خیام چوب آغاز شده است. ارزان بودن قیمت این کاغذ دیواری ها به این خاطر می باشد که ساخت داخل هستند و همچنین قابل شستشو نمی باشند اما می توانید با یک دستمال نمدار گرد و غبار را از روی کاغذ دیواری پاک کنید.

کاغذ دیواری ارزان قیمت برای اتاق خواب کودک

در تصاویر زیر یک نمونه از آلبوم های کاغذ دیواری ارزان قیمت که برای اتاق خواب کودک مناسب می باشد را مشاهده می نمایید. رنگ بندی های شاد و تصاویری از شخصیت های کارتونی جذاب یکی از نکاتی است که در این آلبوم وجود دارد. این آلبوم چون در اتاق کودک استفاده می شود امکان کثیف شدن آن بیشتر است از این جهت نسبت به سایر کاغذ دیواری های ایرانی دارای خاصیت شستشو پذیری بیشتری می باشد.

پاک کردن لکه از روی کاغذ دیواری ایرانی

متاسفانه امکان پاک کردن لکه چربی و یا جوهر از روی این جنس کاغذ دیواری وجود ندارد و علت آن این است که لایه محافظ پی وی سی بر روی این محصول بکار نرفته و چربی و یا جوهر در بافت کاغذ نفوذ می کند. اما اگر شرایطی را ایجاد کنید که لک بر روی کاغذ دیواری ایجاد نشود نگرانی وجود نخواهد داشت.

قیمت نصب کاغذ دیواری ارزان قیمت ایرانی

هزینه نصب برای انواع کاغذ دیواری ایرانی و خارجی تفاوتی باهم ندارد همینطور از نظر ضمانت تمام مدل های این محصول دارای ۶ ماه ضمانت نصب می باشند.

گروه معماری خیام چوب واقع در غرب تهران این امکان را دارد که کالای خریداری شده در شهرستان ها ار نیز با بسته بندی شیک و زیبا ارسال نماید. و درصورت تمایل خریداران محترم امکان هماهنگی با نصاب ها برای اعزام به سراسر کشور وجود دارد. نا گفنته نماند درصورتی که نصب کاغذ توسط سایر نصاب ها انجام شود شامل ضمانت نامه ۶ ماه نخواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *