کاغذ دیواری ارزان ایرانی خرید ارزان قیمت ترین کاغذ دیواری

0 Comments
کاغذ دیواری ارزان ایرانی

کاغذ دیواری ارزان ایرانی خرید ارزان قیمت ترین کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ارزان ایرانی

 

کاغذ دیواری ارزان ایرانی

کاغذ دیواری ایرانی که در این مطلب معرفی می شود یکی از بهترین و در عین حال ارزان ترین کاغذ دیواری ارزان ایرانی می باشد. دارای طرح های برجسته و مدل های متنوع و در رنگ بندی های زیبا عرضه می شود.

از این کاغذ دیواری می توانید در تمام فضاهای منزل و یا محل کار خود استفاده نمایید. اغلب طرح های استفاده شده دارای طراحی با گل های داماس می باشند که این امر موجب محبوبیت این نوع کاغذ دیواری در میان برندهای خارجی شده است.

کاغذ دیواری ایرانی ارزان قیمت

کاغذ دیواری های ایرانی نسبت به کاغذ دیواری های خارجی دارای گرم پایین تری هستند و همین امر موجب کاهش قیمت در کاغذ دیواری ایرانی شده است. البته به دلیل عدم استفاده از لایه محافظ ونیل و یا پی وی سی که خاصیت ضد آب دارد و از کاغذ دیواری در برابر رطوبت محافظت می کند علت دیگری برای ارزان قیمت بودن کاغذ دیواری ایرانی شده است.

خرید کاغذ دیواری ارزان ایرانی

برای خرید کاغذ دیواری ارزان ایرانی می توانید از طریق وب سایت خیام چوب و در بخش محصولات در منوی بالای صفحه به قیمت کاغذ دیواری مراجعه نمایید و با انتخاب کاغذ دیواری بر اساس آلبوم کاغذ دیواری maniss را انتخاب نموده و تمام نمونه های آن را ببینید.

پس از انتخاب کاغذ دیواری مورد نظر فقط کافیست تا کد محصول که مختص به همان نمونه می باشد را یادداشت نموده و برای استعلام قیمت و موجودی با دفتر فروش خیام چوب تماس بگیرید.

مدل کاغذ دیواری ارزان ایرانی

در ادامه مطلب مدل های متنوع کاغذ دیواری ارزان ایرانی را که مربوط به آلبوم مانیس می باشد را مشاهده نمایید.

برای مشاهده آلبوم مانیس بر روی آلبوم کاغذ دیواری مانیس کلیک نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *