کاشی بین کابینتی بهترین انتخاب برای کابینت آشپزخانه

0 Comments
کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی بهترین انتخاب برای کابینت آشپزخانه

اگر تصمیم دارید در منزل خود یک آشپزخانه شیک و زیبا داشته باشید باید به فکر ایجاد تغییراتی در دکوراسیون آشپزخانه خود باشید. شما می توانید با استفاده از نحوه چیدمان و بکار گیری رنگ های مورد علاقه تان یک دکوراسیون آشپزخانه شیک و زیبا داشته باشید.

اما گاهی ممکن است که ایجاد یک هماهنگی و تغییرات در دکوراسیون آشپزخانه کار سخت و خسته کننده ای باشد. پس بهتر است واقع بین باشیم، ما برای تغییرات اساسی که موجب زیباتر شدن دکوراسیون آشپزخانه مان شود نیاز به یک ترکیب رنگ هماهنگ و اصولی هستیم و بهترین گزینه برای این کار استفاده از کاشی بین کابینتی می باشد تا زیبایی کابینت های آشپزخانه ما را در یک چشم به هم زدن چندین برابر کند.

کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی برای آشپزخانه های روشن

شکل و رنگ کاشی ها از نظر چیدمان بسیار دارای اهمیت می باشد. چنانچه استفاده از رنگ های متضاد باب میل شما نیست و بیشتر مایل به رنگ های ملایم هستید، پیشنهاد می کنیم رنگ های روشن و درخشان را برای کاشی بین کابینتی خود انتخاب نمایید. و اگر که در هنگام کار کردن نور بیش از اندازه موجب اذیت و آزار شما می شود، می توانید از کاشی های بین کابینتی با رنگ های مات و کدر استفاده نمایید. در این صورت مقدار بازتاب نور در فضای آشپزخانه تا حدودی کمتر خواهد شد.

کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی

استفاده از کاشی بین کابینتی با طرح های سه بعدی

اگر کابینت های آشپزخانه شما از نوع کابینت های گلاس با رنگ سفید باشد و یا آشپزخانه ای با سبک دکوراسیون ساده و سفید دارید، باید این موضوع را بدانید که کاشی های بین کابینتی سه بعدی برای آشپزخانه شما مناسب تر هستند. واقعیت این است که در محیط هایی با دکوراسیون ساده آرامش خاصی وجود دارد ولی برای رسیدن به یک هماهنگی فکری باید از یک الگوی خاصی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه شما استفاده شده باشد. این مدل از کاشی ها بعد از اتمام مرحله نصب و اجرا یک الگوی سه بعدی را به نمایش می گذارند درست شبیه به یک مکعب.

کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی

استفاده از کاشی های استیل و شیشه بین کابینتی

اگر در آشپزخانه تان از فلزاتی مانند فولاد و استیل استفده می کنید حتما به سیک دکوراسیون مدرن علاقه مند هستید. در سبک های دکوراسیون مدرن که مقدار بسیار زیادی از استیل استفاده می شود بهترین گزینه برای انتخاب استفاده از کاشی های بین کابینتی استیل و شیشه است. این کار سبب می شود تا دیدگاه مدرن و با ظرافت شما حفظ شود.

کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی

تاثیر رنگ کاشی ها در دکوراسیون آشپزخانه های کلاسیک

شاید شما هم جزو افرادی باشید که در آشپزخانه خود از کابینت های ممبران و یا کابینت های کلاسیک چوبی استفاده کرده اند، در این حالت بهتر است که از در انتخاب رنگ کاشی بین کابینتی خود دقت کنید و بجای استفاده از رنگ های گوناگون از طیف رنگی تیره و روشن استفاده نمایید. سعی کنید از کاشی های بین کابینتی با رنگ های گوناگون استفاده نمایید. مثالا رنگ های طیف کرم برای این مدل از کابینت های ممبران بسیار ماسب هستند.

کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی

چه شکلی از کاشی های بین کابینتی مناسب آشپزخانه شماست

اگر شما هم آشپزخانه ای با سقف کوتاه دارید، بهتر است برای فضای بین کابینتی خود از کاشی های عمودی استفاده نمایید. الگوی چینش عمودی کاشی ها موجب بلندتر دیده شدن سقف آشپزخانه تان می شود. سعی کنید از کاشی های درخشان استفاده کنید تا بازتاب نور به درون آشپزخانه بیشتر شود.

کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی

قیمت کاشی بین کابینتی در بازار چند است

توصیه می کنیم از کاشی های با اندازه کوچک برای فضای بین کابینتی آشپزخانه استفاده نمایید. البته این به این معنی نیست که شما برای انتخاب اندازه دلخواه محدود باشید، بلکه فقط یک پیشنهاد کارشناسی است. همانگونه که مطلع هستید کاشی ها در بازار بر مبنای متر مربع تعیین قیمت می شوند و با توجه به میزان کیفیت ساخت آنها دارای تفاوت فیمت بالاتر یا پایین تری خواهند بود. شما می توانید از آلبوم کاشی های بین کابینتی دیدن نمایید.

کاشی بین کابینتی

نصب انواع کاشی ها بر روی دیوارهای بین کابینتی

نکته قابل ذکر در مورد نصب کاشی ها این است که این کاشی ها را می توان بر روی دیوار، ستون ها، مابین کابینت ، سطح روی میز، دیوار پشت سینک و هر سطح گچی یا سرامیکی و کاشی شده و یا حتی سطوح چوبی یا ام دی اف و بتنی ممکن است.

اگر شرایط جغرافیایی مناسبی داشته باشید می توانید از کاشی های بین کابینتی در فضای بیرونی هم استفاده نمایید. کاشی های بین کابینتی استیل به دلیل دارا بودن خاصیت انعطاف پذیری بالا در طرح و رنگ بندی به راحتی می توانند نظر شما را با هر سلیقه ای جلب نمایند. این کاشی ها به دلیل مقاومت حرارتی تا ۷۰ درجه سانتیگراد می توانند در پشت اجاق گاز و یا بر روی دیوار شومینه ها نصب شوند.

کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *