کابینت های گلاس ترک

0 Comments
کابینت های گلاس ترک

کابینت های گلاس ترک

کابینت های گلاس ترک : به طور معمول جنس بدنه کابینت ها از ام دی اف تشکیل شده است و تنها چیزی که باعث تفاوت کابینت های ام دی اف می باشد جنس روکش کابینت هاست. موارد دیگری مانند درب و دکور و نمای کابینت ها در قیمت تمام شده کابینت ام دی اف موثر هستند.

کابینت های گلاس ترک

کابینت های گلاس ترک را می توانید به راحتی با استفاده از مواد شوینده بشویید و با دستمال خشک کنید. فقط باید دقت دقت داشه باشید که قابل شستشو بودن کابینت های گاس ترک به این معنی نیست که می توانید از آب بر روی سطح این مدل کابینت ام دی اف استفاده کنید. چون با وجود لایه پی وی سی مغز کابینت از چوب ام دی اف است و نمی توان از تماس مستقیم آب برای شستشوی کابینت های گلاس ترک استفاده نمود.

کابینت های گلاس ترک

مزایای کابینت های گلاس ترک

در میان کابینت های ام دی اف با روکش براق به صرفه ترین کابینت ام دی اف از نظر قیمت که دارای روکش براق هم باشد کابینت های گلاس ترک می باشد.

کابینت های گلاس ترک

نکته ای که در مورد تمام کابینت های براق وجود دارد این است که هر کدام از کابینت های براق در مقابل خش افتادن مقاوم نیستند ولی خوشبختانه در مورد کابینت هایگلاس ترک درصورت تابش نور از زاویه مشخصی و با دقت در نگاه کردن به بدنه کابینت می توانید این خط و خش ها را مشاهده نمایید. بنابراین زیاد نگران خش افتادن کابینت های گلاس ترک خود نباشید. هرچند که اگر در استفاده از این مدل کابینت ام دی اف دقت بیشتری به خرج دهید مطمئنن مشکلی از نظر ایجاد خط و خش بر روی بدنه کابینت های گلاس ترک نخواهید داشت. البته می توانید از روکش های طرح دار استفاده نمایید چون خط و خش بر روی این نوع از روکش های ام دی اف کمتر به چشم می آید. باز هم به دلیل همین براق بودن نمای زیبایی از کابینت ام دی اف را در آشپزخانه خود شاهد خواهید بود.

کابینت های گلاس ترک

اما در مورد دیده شدن لکه ها بر روی سطح کابینت ام دی اف های گلاس باید گفت که ضمن راحتی نظافت لکه ها بر روی کابینت های گلاس ترک دیده نمی شود و شما برای تمیز کردن کابینت های گلاس مشکی نخواهید داشت. به یاد داشته باشید که لکه ها بیشتر بر روی بدنه کابینت های گلاس ترک تیره دیده می شود تا رنگ های روشن تر پس اگر این مورد در اولویت برای خرید کابینت ام دی اف برای شماست حتما از رنگ های روشن تر انتخاب نمایید. قبل از خرید کابینت ممبران حتما این مقاله را مطالعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *