کابینت ممبران | ۱۸ ماه ضمانت ساخت نصب و اجرا در سراسر کشور

0 Comments
کابینت ممبران

کابینت ممبران چیست؟

کابینت ممبران

ممبران به نوعی از روکش pvc گفته می شود که بر روی کابینت آشپزخانه ام دی اف کشیده می شود. علت نام گذاری کابینت ممبران هم همین مورد می باشد.

اما پیش از آنکه روکش pvc بر روی کابینت کشیده شود توسط دستگاه های صنعتی cnc بدنه کابینت ممبران حکاکی و طراحی می شود. البته روکش ممبران فقط بر روی یک سمت بدنه کابینت کشیده می شود و برای سمت دیگر ان از یک روکش ارزان قیمت تر استفده می شود.

ناگفته نماند که ممبران فقط برای کابینت آشپزخانه استفاده نمی شود و در ساخت کتابخانه های ممبران و یا کمد های دیواری هم مورد استفاده قرار می گیرد.

کابینت ممبران مزایا و معایب

کابینت ممبران

از مزایای این کابینت می توان به تنوع طرح و مدل نام برد. با توجه به رنگبندی کابینت ممبران بسیار زیبای این کابینت ها باید گفت که مطابق با هر سبک و سلیقه ای می توانید از طراحی کابینت آشپزخانه تان لذت ببرید.

در مورد معایب هم بسته به جایی که کابینت ممبران تان را سفارش میدهید متفاوت است. مثلا برخی از فروشگاه بجای گرفتن سفارش از کارخانجات معتبر برای کاهش قیمت تمام شده از طریق کارگاه ها سفارشات خود را انجام می دهند.

ممبران یک روکش از جنس pvc است که می تواند بر روی چوب ، نئوپان و ام دی اف اجرا شود. بنابراین اگر بدنه کابینت مثلا نئوپان باشد بعد از مدت کوتاهی روکش pvc از بدنه جدا می شود و یا در مواردی که بدنه از جنس ام دی اف می باشد هم در صورت پایین بودن کیفیت ساخت امکان باز شدن یا تبله کردن روکش وجود دارد.

قیمت کابینت ممبران

کابینت ممبران سفید طلایی

مهم ترین چیزی که می تواند تاثیر بسیار زیادی در فروش یک محصول داشته باشد قیمت تمام شده آن است. از این جهت مجموعه خیام چوب همواره سعی داشته که ضمن کیفیت بالای ساخت و همچنین دقت در نصب کابینت های آشپزخانه قیمت کابینت ممبران را به طور منصفانه ای تعیین نماید.

قیمتی که توسط کارشناسان ما اعلام می شود قیمت تمام شده کابینت است و تمام موارد به صورت کاملا دقیق در قرارداد ذکر می شود و حتی یک ریال بعد از مرحله طراحی و یا حین ساخت و اتمام پروژه به مبلغ قرارداد اضافه نخواهد شد.

از طرف دیگر اندازه گیری دقیق و حذف قیمت هایی مانند کاور یخچال و جای ماشین لباسشویی و ظرفشویی از مبلغ کل قرارداد کسر می شود.

جهت استعلام قیمت لطفا با شماره های ۴۴۷۶۴۹۹۱ – ۰۲۱ و ۴۴۷۶۴۹۹۲ – ۰۲۱ و ۴۴۷۶۴۰۳۰ – ۰۲۱ تماس بگیرید.

در ادامه چند نمونه مدل کابینت ممبران را مشاهده می نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *