کابینت ممبران | انواع مدل کابینت ممبران با عکس کابینت ممبران

0 Comments
کابینت ممبران

کابینت ممبران | انواع مدل کابینت ممبران با عکس کابینت ممبران .

کابینت ممبران

کابینت ممبران یکی از انواع کابینت های ام دی اف است که به وسیله روکشی از جنس پی وی سی وکیوم می شود. از این جهت به کابینت ممبران ، کابینت وکیوم هم گفته می شود. روکش کابینت ممبران از جنس پی وی سی و دارای خاصیت ضد آب بوده و این امر موجب شده است تا کابینت های ممبران نسبت به سایر کابینت های آشپزخانه دارای مقاومت بیشتری در برابر رطوبت و نفوذ آب باشند. مدل کابینت ممبران بر اساس همین روکش ها دسته بندی می شود. روکش کابینت های ممبران دارای تنوع بالایی در طرح و رنگ می باشد. از این جهت رنگبندی کابینت های ممبران بسیار متنوع است. بطوری که شما به راحتی می توانید بهترین رنگ کابینت ممبران را با توجه به سلیقه خود انتخاب نمایید. در تصویرهای زیر چند نمونه از مدل کابینت ممبران را با طرح ها و رنگ های منتوع مشاهده خواهید نمود.

نکته جالب توجه در مورد انتخاب کابینت ممبران این است این کابینت ها به دلیل سبک طراحی منحصر به فردی که دارند اغلب با آشپزخانه هایی که دارای دکوراسیون داخلی کلاسیک می باشند هماهنگ تر هستند. از این جهت اگر دکوراسیون آشپزخانه شما به سبک مدرن چیدمان شده باشد پیشنهاد میکنیم از کابینت های ، های گلاس استفاده نمایید هرچند که مدل مدرن این کابینت ها هم تولید و ساخته می شود.

در ادامه تصاویری از چند نمونه مدل کابینت های ممبران را مشاهده خواهید نمود.

کابینت ممبران کلاسیک

کابینت ممبران کلاسیک

کابینت ممبران کلاسیک

کابینت ممبران | جدیدترین مدل کابینت های آشپزخانه کلاسیک

اگر درباره کابینت های ممبران اطلاع زیادی ندارید اما به دلیل زیبایی خیره کننده ای که این کابینت ها دارند تصمیم به خرید این محصول برای آشپزخانه خود گرفته اید در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات بسیار مفیدی را در این باره به شما ارائه کنیم.

جدیدترین مدل های کابینت ممبران

مدل های کلاسیک با طراحی رومی

یکی از زیباترین مدل های کابینت ممبران طرح های کلاسیک هستند. این طرح ها به دلیل استفاده از کنده کاری ها و گل های برجسته به مدل رومی هم معروف می باشند. این دسته از کابینتها اغلب مناسب آشپزخانه هایی هستند که دارای دکوراسیون کلاسیک می باشند. محبوب ترین رنگبندی این محصول سفید طلایی و قهوه ای می باشد. اگر فضای آشپزخانه شما کوچک است استفاده از این مدل را پیشنهاد نمی کنیم. و علت آن وجود ستون هایی با حداقل عرض ۱۰ سانتیمتر است که می تواند فضای زیادی از آشپزخانه تان اشغال نماید.

کابینت ممبران کلاسیک

کابینت ممبران کلاسیک

جدیدترین مدل کابینت ممبران

کابینت ممبران کلاسیک

کابینت ممبران کلاسیک

تنوع در طراحی و اجرا

تنوع بسیار زیادی که در کابینت های ممبران مشاهده می شود به دلیل استفاده از روکش های متنوع برای این کابینت است. روکش پی وی سی که بر روی این کابینت استفاده می شود به دلیل خاصیت ضد آب می تواند سبب افزایش طول عمر این محصول شود. بنابراین این کابینت نسبت به محصولات مشابه دارای مقاومت بیشتری در برابر رطوبت می باشد. از طرف دیگر روکش های استفاده شده دارای طرح های بسیار متنوعی می باشند که سبب ایجاد تنوع در محصول نهایی می شود. اگر به دنبال تنوع در رنگبندی برای دکوراسیون آشپزخانه تان هستید روکش های pvc یکی از بهترین گزینه ها برای شما خواهند بود.

کابینت ممبران کلاسیک

کابینت ممبران کلاسیک

کابینت ممبران کلاسیک

کابینت ممبران کلاسیک

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده می نمایید کابینت های ممبران دارای رنگیندی و مدل های متنوعی می باشد. البته کابینت ممبران سفید طلایی دارای محبوبیت بیشتری نسبت به سایر انواع کابینت آشپزخانه کلاسیک می باشد. کابینت جزیره ای یکی دیگر از مزیت های این کابینت به حساب می آید چراکه بر شکوه و زیبایی کابینت آشپزخانه شما می افزاید. کابینت ممبران سفید یکی از محبوب ترین رنگبندی کابینت آشپزخانه ممبران است. این رنگ به دلیل اینکه جزء رنگ های خنثی می باشد به راحتی با تمام دکوراسیون آشپزخانه ها هماهنگ می شود. یکی از انواع کابینت ممبران ، کابینت ممبران کلاسیک است که در ادامه مطلب درباره آن ها بیشتر مطالعه خواهیم کرد. علاوه بر همه این موارد درب کابینت های ممبران نیز یکی از موثرترین اجزایی است که می تواند زیبایی کابینت آشپزخانه شما را چند برابر نماید.

مدل کابینت ممبران سفید

مدل کابینت ممبران بسیار متنوع است. کابینت هایی که دارای طرح های رومی با کنده کاری ها و گل های برجسته باشند را کابینت ممبران سفید کلاسیک و دسته دیگری از کابینت های آشپزخانه ممبران را که از سطوح صاف با اشکال هندسی و محدب و معقر طراحی شده باشند را کابینت های ممبران مدرن می نامند. شما در بخش محصولات وب سایت خیام چوب می توانید از بین طرح ها و مدل های بسیاری که در اختیار شما قرار داده شده است بهترین مدل کابینت ممبران سفید را متناسب با دکوراسیون آشپزخانه و سلیقه تان انتخاب نمایید. تعداد بیشتری از مدل های کابینت آشپزخانه که در این بخش آمده است جزو کابینت آشپزخانه کلاسیک می باشند البته می توانید در میان انبوهی از مدل ها و عکس کابینت ممبران  زیباترین و بهترین مدل کابینت آشپزخانه را انتخاب نمایید. در نمونه تصاویر زیر چند مدل از کابینت های ممبران را مشاهده می نمایید.

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده می نمایید چند مدل از کابینت های ممبران را که دارای رنگ بندی و طراحی متفاوتی هستند به نمایش گذاشته شده است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید چون می خواهیم بطور مفصل با طراحی کابینت ممبران و مدل های کابینت ممبران سفید جدید آشنا شویم و علاوه بر نحوه محاسبه قیمت کابینت ممبران جدیدترین نمونه درب کابینت های ممبران را هم بررسی و مشاهده کنیم.

مراحل طراحی کابینت ممبران

کابینت ممبران

یک نمونه از طراحی کابینت های ممبران با کابینت جزیره ای

کابینت های ممبران مانند هر کدام از کابینت های آشپزخانه دارای سه مرحله طراحی می باشند. برای طراحی کابینت ممبران آشپزخانه ابتدا باید فضای آشپزخانه بطور کامل و دقیق توسط کارشناس فنی اندازه گیری شود. سپس طرح اولیه که توسط کارشناس اندازه گیری تهیه شده است زیر نظر کارشناس طراح کامپیوتری بررسی شده و یک پلن یا نقشه دو بعدی از روی این طرح تهیه و جهت توضیحات اولیه و جانمایی وسایل و تجهیزات آشپزخانه به خریدار محترم ارائه می گردد. در صورت نیاز و خواست خریدار پس از تهیه نقشه دو بعدی در نرم افزار اتوکد طرح نهایی به صورت سه بعدی در نرم افزار تری دی مکس اجرا می گردد.

کابینت آشپزخانه

کابینت ممبران سفید طلایی

مدل کابینت ممبران

کابینت ممبران ویترینی

کابینت ممبران کلاسیک

کابینت ممبران ساده

کابینت کلاسیک ممبران سیاه

کابینت ممبران چیست

قیمت کابینت ممبران

کابینت ممبران

نمونه ای از کابینت های ممبران سفید صدفی با کابینت جزیره ای و نرده کابینت

قیمت کابینت ممبران مانند سایر کابینت های آشپزخانه بر حسب متر طول کابینت هوایی و زمینی محاسبه می گردد. قیمت کابینت هوایی ۴۰ درصد از کل قیمت و کابینت زمینی ۶۰ قیمت کابینت را تشکیل می دهند. به عنوان مثال اگر قیمت هر متر کابینت های ممبران ۱۰۰ هزار تومان باشد قیمت کابینت هوایی برابر ۴۰ هزار تومان و قیمت کابینت زمینی ۶۰ هزار تومان محاسبه می گردد. البته استثنائاتی هم وجود دارد که توسط طراح کابینت در زمان طراحی کابینت آشپزخانه به خریدار اطلاع داده می شود.

درب کابینت ممبران

درب کابینت ممبران

نمونه از درب کابینت های ممبران با طرح مشبک شیک و زیبا

درب کابینت ممبران دارای تنوع بسیار بالایی می باشد این تنوع هم در رنگبندی و هم در طراحی درب کابینت آشپزخانه دیده می شود. درب کابینت آشپزخانه ممبران در دو گروه درب کابینت آشپزخانه کلاسیک و درب کابینت آشپزخانه مدرن دسته بندی می شوند. مدل های زیادی برای درب کابینت آشپزخانه ممبران وجود دارد که این امر موجب می شود تا با خیال راحت بتوانید بهترین مدل درب کابینت آشپزخانه تان را انتخاب نمایید. در ادامه تصاویری از نمونه درب کابینت های ممبران را مشاهده می نمایید.

امیدوار هستیم که با این مطلب تا حد قابل قبولی با کابینت های ممبران ، طراحی کابینت آشپزخانه ممبران و نمونه درب کابینت های ممبران آشنا شده باشید. و بتوانید از میان تنوع بی نظیر کابینت های ممبران بهترین رنگبندی کابینت آشپزخانه خود را انتخاب نمایید و از داشتن یک آشپزخانه شیک و زیبا با سبک کلاسیک و یا مدرن لذت ببرید. جهت مشاوره فنی و طرح پرسش های خود می توانید با شماره های تماس دفتر فروش خیام چوب و یا ثبت سفارش کابینت آشپزخانه جهت اندازه گیری  بازدید اولیه با مشاورین ما در ارتباط باشید. گروه معماری و دکوراسیون خیام چوب افتخار دارد با نزدیک به ۴۰ سال سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و اجرای انواع دکوراسیون و کابینت آشپزخانه در کنار شما عزیزان باشد.

انتخاب درب کابینت ممبران

درب کابینت ممبران از جمله عناصری هستند که در زیبایی این کابینت تاثیر بسیار زیادی دارند. حکاکی هایی که به وسیله دستگاه های cnc بر روی درب ها ایجاد می شوند می تواند تنوع بسیار بالایی را در کابینت های ممبران شکل دهد. برخی از درب های کابینت ممبران که در آن ها از خطوط بی نظم و یا اشکال هندسی استفاده شده و کمتر از حکاکی ها و گل ها در آنها دیده می شود بیتشر مناسب کابینت های مدرن هستند. در حالی که برای کابینت کلاسیک حکاکی ها و گل های برجسته بسیار بیشتر به چشم می خورند و البته زیبایی این کابینت ها را هم بسیار بیشتر به نمایش می گذارند. کابینت های ممبران اصولا دارای سبک کلاسیک هستند بنابراین اگر به دنبال کابینت های مدرن هستید پیشنهاد ما برای شما کابینت های گلاس است.

مشکل در نظافت و شستشوی کابینت

اغلب افرادی که قصد خرید کابینت های ممبران را دارند اولین پرسشی که در ذهن آنها ایجاد می شود امکان نظافت و شستشوی آسان کابینت ممبران است. خوب باید گفت که هیچ مشکلی در شستشوی ای کابینت ها وجود ندارد و شما به راحتی می توانید آنها را به کمک یک اسفنج و مایع شوینده به راحتی سطح کابینت ممبران را تمیز کنید. همانطور که در توضیحات بالا گفته شد وجود روکش pvc مانع از نفوذ آب به بافت ام دی اف شده و در هنگام نظافت می توانید آسوده خاطر باشید.

در صورتی که از طریق وب سایت یا شبکه های اجتماعی با ما آشنا شده اید حتما اطلاع دهید تا در زمان خرید از تخفیفات ویژه خریدارا ن اینترنتی برخوردار گردید.

شماره های تماس دفتر فروش : ۴۴۷۶۴۹۹۱ – ۰۲۱ و ۴۴۷۶۴۹۹۲ – ۰۲۱ می باشد.

آدرس : غرب تهران – منطقه ۲۲ تهران – شهرک گلستان – تقاطع بلوار امیرکبیر و هاشم زاده – بین کوچه رزاقی یکم و سوم – پلاک ۱۰

لطفا کانال تلگرام و اینستاگرام خیام چوب را دنبال نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *