کابینت ام دی اف براق | جدیدترین مدل های کابینت mdf

0 Comments
کابینت ام دی اف براق

کابینت ام دی اف براق | جدیدترین مدل های کابینت mdf

ام دی اف چیست

ام دی اف محصولی است که از ذرات چوب خورد شده آغشته به چسب تولید می شود. که برای افزایش کیفیت و کارایی در ترکیب آن از واکس و رزین هم استفاده می گردد. mdf به وسیله دستگاه پرس تحت فشار و حرارت قرار می گیرد.

شاید اینطور به نظر برسد که ام دی اف همان نئوپان یا فیبر و تخته چندلایه باشد در حالی که این محصول از خورد چوب های بهم فشرده و حرارت دیده تولید می شود ولی سایر مصنوعات از رشته های چوب تشکیل می شود.

همانطور که می دانید mdf در صنعت کابینت سازی و دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه بسیار کاربرد دارد. این محصول با دارا بودن کیفیت چوب دارای قیمت بسیار ارزان تری هم می باشد.

جدیدترین مدل کابینت ام دی اف

یکی از زیباترین مدل های کابینت آشپزخانه ، کابینت ام دی اف می باشد. کابینت mdf به عنوان یکی از جدیدترین مدل کابینت های آشپزخانه در دو طرح کابینت ام دی اف براق و کابینت mdf مات تولید می شود. در نمونه تصاویر زیر چند نمونه از جدیدترین مدل کابینت ام دی اف با رنگ بندی های بسیار شیک و زیبا را مشاهده می نمایید.

کابینت ام دی اف براق

مهمترین نکته در انتخاب کابینت ها ساده گی در نظافت و نگهداری آنها است. کابینت های براق این خاصیت را دارند که کثیفی و لکه ها را بازتاب نمی دهند. از طرف دیگر کابینت ام دی اف براق سبب مدرن شدن دکوراسیون آشپزخانه تان می شود. این مدل از کابینتها را به عنوان هایگلاس هم معرفی می کنند.

گروه معماری و دکوراسیون خیام چوب طراحی و ساخت انواع کابینت آشپزخانه غرب تهران

۵% تخفیف برای مراجعین از اینترنت و شبکه های اجتماعی

 ۴۴۷۶۴۹۹۱ – ۰۲۱ و ۴۴۷۶۴۹۹۲ – ۰۲۱


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *