کابینت آشپزخانه ممبران چیست | جدیدترین مدل کابینت ممبران کلاسیک

0 Comments
کابینت آشپزخانه ممبران چیست

کابینت آشپزخانه ممبران چیست

درصورتی که درباره کابینت های ممبران اطلاع زیادی ندارید در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا بررسی کنیم که کابینت آشپزخانه ممبران چیست و جدیدترین مدل کابینت ممبران کلاسیک چیست . همچنین با انواع رنگبندی این محصول آشنا شوید تا با خیال راحت بتوانید جهت سفارش کابینت ممبران برای آشپزخانه خود اقدام نمایید. یکی از جدیدترین مدل کابینت های کلاسیک ، کابینت آشپزخانه ممبران می باشد. این نوع کابینت از جنس ام دی اف ساخته می شود و روکش این محصول از جنس پی وی سی بوده که بر روی بدنه کابینت ممبران کشیده می شود و توسط ماشین های صنعتی وکیوم می شود.

کابینت آشپزخانه ممبران چیست

کابینت آشپزخانه ممبران چیست | کابینت ممبران کلاسیک

کابینت ممبران چیست

کابینت آشپزخانه ممبران چیست | کابینت ممبران سفید طلایی

کابینت ممبران چیست

جدیدترین مدل کابینت ممبران کلاسیک

روکش کابینت های ممبران یکی از عوامل موثر در مدل کابینت ممبران هستند. علاوه بر آن استفاده از سبک طراحی و کنده کاری های موجود روی بدنه کابینت ممبران سبک طراحی این محصول را تعیین می کنند. در ادامه نمونه هایی از جدیدترین مدل کابینت ممبران کلاسیک را مشاهده خواهید نمود. که برای هر کدام انواع مختلفی از تاج و پاخور به همراه گل های برجسته بسیار زیبا و شیک استفاده شده است.

کابینت آشپزخانه ممبران چیست

کابینت آشپزخانه ممبران چیست

کابینت آشپزخانه ممبران چیست

کابینت آشپزخانه ممبران چیست | درب کابینت ممبران

در تصاویر زیر می توانید نمونه هایی از درب کابینت ممبران را در طرح های متنوع مشاهده نمایید. برخی از مدل هایی که در طراحی درب کابینت ممبران استفاده شده دارای حکاکی هایی است که توسط دستگاه cnc ایجاد شده اند. همینطور وجود گل های برجسته بر روی طرح درب های این کابینت می توانند احساس کلاسیک بودن کابینت ها را بیشتر نمایان کند. در صورتی که به دکوراسیون کلاسیک در آشپزخانه تان علاقه مند هستید پیشنهاد می کنیم از دستگیره های سرامیکی برای درب کابینت های ممبران خود استفاده نمایید. این دستگیره های کابینت احساس کلاسیک بودن فضای آشپزخانه را بسیار بیشتر منتقل می نماید.

درب کابینت ممبران


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *