پوستر دیواری

نمونه کار پوستر دیواری

پوستر دیواری

پوستر دیواری

کاغذ دیواری یکی از بهترین پوشش هایی است که می توان برای زیباتر شدن دیوار فضای کار یا زندگی مان استفاده کنیم. اما حتما می دانید که وقتی تمام دیوارهای یک اتاق را کاغذ دیواری می کنیم ، فضا بسیار یکنواخت و خسته کننده خواهد شد و بعد از مدتی احتمالا موجب دلزدگی ما از کاغذ دیواری می شود.

در اینجا بهترین پیشنهاد می تواند استفاده از پوستر دیواری باشد. پوستر دیواری دارای یک بافت زنده با رنگ ها و طرح های خارق العاده هستند.

همچنین جنس کاغذی که طرح پوستر دیواری بر روی آن چاپ می شود کاملا با جنس کاغذ دیواری متفاوت است. و البته جنس کاغذ برای چاپ پوستر دارای رده بندی های درجه یک ، درجه دو و سه است.

قطعا کیفیت و شفافیت چاپ پوستر دیواری بر روی کاغذ درجه یک بهتر است ما اگر طرحی که انتخاب می کنید درخشندگی ندارد و به اصطلاح مات است می توانید بر روی کاغذ های درجه دو و سه هم چاپ کنید.

معمولا پوستر دیواری بر روی یکی از دیوارها نصب و باقی دیوارها کاغذ دیواری می شود. البته اگر دو دیواری که در مقابل هم هستند و در فاصله مناسبی از یکدیگر قرار دارند می تواند محل مناسبی برای نصب پوستر دیواری باشد.

از جمله طرح های پوستر می توان به طرح های سه بعدی ، طرح گل ، مناسب پشت ال سی دی ، اتاق خواب کودک ، طرح های ایرانی سنتی ، طرح خط و نوشته و ... . اشاره کرد.