مهندس هادی تیزچنگ

مهندس هادی تیزچنگ

مهندس هادی تیزچنگ

گروه معماری و دکوراسیون خیام چوب در سال ۱۳۶۰ توسط شادروان الحاج عباسقلی تیزچنگ با هدف نوآوری و تحول در ساخت مصنوعات چوبی در شهرستان شاهین دژ تاسیس گردید . در راستای این هدف با استفاده از اساتید و کارکنان مجرب و همچنین با بازدید از نمایشگاه های بین المللی و با بکارگیری از ماشین آلات بروز دنیا هم اکنون پس از چند دهه سابقه درخشان علاوه بر تولید انواع مصنوعات چوبی ، پخش مواد اولیه وارد شده از کشور ترکیه بصورت مستقیم و بدون واسطه ، درب های کابینت ممبرانی ، پروفیل ها و قرنیزهای مخصوص صنایع دکوراسیون را نیز تولید می نماید.با توجه به افتتاح دفتر فروش غرب تهران این مجموعه ، تصمیم بر آن شد تا با ایجاد کارگاهی در همان منطقه برای تسریع در امر سفارش و تحویل کالا و رضایت مندی شما مشتریان عزیز در خدمت باشیم.

رزومه کاری مهندس هادی تیزچنگ

دفتر فروش تهران توسط مهندس هادی تیزچنگ مدیریت می شود. این دفتر به مدت ۸ سال در منطقه ۲۲ تهران ، شهرک گلستان مشغول به فعالیت و ارائه خدمات در زمینه دکوراسیون منازل و ادارات می باشد.

راه اندازی یک نمایشگاه به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان گرامی در مجاورت دفتر فروش تهران یکی از جمله فعالیت های ایشان برای افزایش بهره وری و دسترسی بهتر متقاضیان به کالا ها و خدمات در زمینه دکوراسیون منازل و ادارات می باشد.

در ادامه مدارک مربوط به ایشان و دفتر فروش تهران را مشاهده می نمایید.

مهندس هادی تیزچنگ

مهندس هادی تیزچنگ

مهندس هادی تیزچنگ

مهندس هادی تیزچنگ

مهندس هادی تیزچنگ

مهندس هادی تیزچنگ

 

شماره های تماس دفتر فروش تهران :

۴۴۷۶۴۹۹۱ – ۰۲۱ واحد فروش

۴۴۷۶۴۹۹۲ – ۰۲۱ واحد فروش

۴۴۷۲۹۵۶۰ – ۰۲۱ واحد طراحی

آدرس دفتر فروش تهران :

منطقه ۲۲ – شهرک گلستان – بلوار امیرکبیر – بین چهار راه کاج و گلها – جنب بانک صادرات – پلاک ۳۱۴

همچنین برای تماس مستقیم با ایشان می توانید از طریق شماره تماس زیر در ارتباط باشید:

۰۹۱۲۷۲۴۶۴۷۱