مزایا و معایب کفپوش pvc ( پی وی سی )

0 Comments
مزایا و معایب کفپوش pvc ( پی وی سی )

مزایا و معایب کفپوش pvc ( پی وی سی )

 مزایا و معایب کفپوش pvc ( پی وی سی )

مزایا و معایب کفپوش pvc

در این مقاله می توانید با کفپوش پی وی سی آشنا شوید و در ادامه مطلب به مزایا و معایب کفپوش pvc ( پی وی سی ) اشاره خواهد شد:

مزایا

عمر طولانی کفپوش

بر عکس پارکت لمینت کفپوش های پی وی سی دارای عمر طولانی تری هستند بطوری که عمر کفپوش های پی وی سی تا ۲۰ سال هم می رسد و از جهت تعویض و یا تعمیر کفپوش های پی وی سی باید خیالتان راحت باشد.

شست و شوی آسان کفپوش پی وی سی

برای شستشوی کفپوش پی وی سی نیازی به مواد شوینده ویژه ای ندارید و لازم نیست که برای خیس شدن کفپوش یا ریختن آب روی آن نگرانی داشه باشید. چون که کفپوش پی وی سی دارای خاصیت ضد آب است و به راحتی با هر شوینده یا وسیله ای می توانید کفپوش خود را نظافت کنید.

مقاومت کفپوش پی وی سی

مواد بکار رفته در کفپوش های پی وی سی از جنس مواد مقاوم در برابر خط و خش و فضار می باشد و این نوع کفپوش در برابر موارد گفته شده کاملا مقاومت می کند. استفاده از کفپوش های پی وی سی برای افرادی که حیوانات خانگی نظیر سگ و گربه دارند به دلیل مقاومت در برابر کشیدن ناخن روی سطح آن ها و نیز سهولت شستشوی کفپوش های pvc توصیه می گردد.

تنوع بسیار زیاد در طراحی و رنگ

کفپوش های پی وی سی دارای تنوع بالایی در طرح و رنگ می باشند و در هر طرحی از طرح های ساده تا طرح های چوب و سنگ و حتی طرح های سه بعدی به راحتی در دسترس و قابل تهیه هستند. طرح های سنگ و چوب چوب بسیار به واقعیت نزدیک است بطوری که تشخیص آنها از کفپوش های سنگی یا چوبی بسیار سخت می باشد.

از معایب این کفپوش ها فقط می توان به طبیعی نبودن و عدم مقاومت در برابر حرارت اشاره کرد.

از مقاله کاغذ دیواری قابل شستشو دیدن نمایید.

بهترین مدل سینک ظرفشویی کورین


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *