مدل کاغذ دیواری سه بعدی برای پشت تلویزیون | با قیمت ۴۳۰۰۰ تومان

0 Comments
مدل کاغذ دیواری سه بعدی

مدل کاغذ دیواری سه بعدی مناسب برای پشت تلویزیون

امروز و در این مطلب می خواهیم شما را با بهترین مدل کاغذ دیواری سه بعدی که برای استفاده پشت تلویزیون مناسب باشد آشنا کنیم.

نکته اول اینکه ؛ کاغذ دیواری که برای پشت تلوزیون استفاده می کنید باید به گونه ای باشد که موجب خستگی چشم نشود بنابراین بهتر است که از طرح های خلوت بیشتر استفاده شود. همچنین رنگ هایی را انتخاب کنید که خیلی تند نباشد.

اما انتخاب مدل کاغذ دیواری سه بعدی ، باید به گونه ای باشد که با قرار گرفتن تلویزیون در مقابل آن طرح کاغذ خراب یا ناقص نشود. بنابراین بهتر است از مدل هایی برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون استفاده نمایید که گلهای آن در حاشیه کاغذ دیواری کار شده باشد و تلویزیون تقریبا در وسط آن قرار داده شود.

البته اگر به مدل کاغذ دیواری سه بعدی با طرح های انتضاعی و هندسی علاقه مند باشید ، این مورد قابل چشم پوشی است چرا که در این دست از طرح ها تنها چیزی که باید در انتخاب آن دقت کنید رنگ کاغذ دیواری تان است.

در ادامه چند نمونه از آلبوم های سه بعدی مناسب برای پشت تلویزیون را مشاهده می نمایید.

 

 

جدیدترین مدل کاغذ دیواری سه بعدی با قیمت های استثنایی

تمام آلبوم کاغذ دیواری که در بالا مشاهده می نمایید بسته به اینکه بر روی چه جنس کاغذی چاپ شوند دارای قیمت متفاوتی از هم می باشند.

در واقع نوع تصویر و یا آلبوم هیج تاثیری بر روی قیمت کاغذ دیواری سه بعدی مورد نظر شما ندارد. و شما فقط بابت جنس و کیفیت چاپ کاغذ دیواری هزینه ای پرداخت می نمایید.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی بسته به نوع کاغذ و کیفیت چاپ آن بین ۴۳۰۰۰ تا ۶۹۰۰۰ تومان متغیر است. لطفا جهت استعلام قیمت دقیق با دفتر فروش خیام چوب به شماره ۴۴۷۶۴۹۹۱ – ۰۲۱ تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *