صفحه اصلی>مقالات>مدل کابینت ممبران همراه با عکس هایی از جدیدترین و شیک ترین کابینت های ممبران
مدل کابینت ممبران
دسته بندی : مقالات
تاریخ انتشار : تیر ۱۶, ۱۳۹۷
تعداد بازدید : 3494 بار

مدل کابینت ممبران همراه با عکس هایی از جدیدترین و شیک ترین کابینت های ممبران امروزه با گسترش فن آوری و تولید ماشین های cnc، حکاکی و تراش ابزارهایی مانند چوب و فلزات بسیار ساده تر از قبل شده است. ممبران یک کالای جدید است که به وسیله حکاکی توسط این دستگاه بر روی ام دی اف تولید می شود. در این مقاله چندین مدل کابینت ممبران

مدل کابینت ممبران همراه با عکس هایی از جدیدترین و شیک ترین کابینت های ممبران

مدل کابینت ممبران

مدل کابینت ممبران

مدل کابینت ممبران ، همانطور که میدانید کابینت های آشپزخانه دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و از بین تمام این انواع ، کابینت های ممبران یکی از کابینت هایی هستند که بخاطر روکش های متفاوت و گل های متنوعی که در ساخت آنها استفاده می شوند دارای مدل های بسیار زیادی می باشند.

مدل کابینت ممبران کلاسیک یکی از زیباترین انواع کابینت های ممبران می باشد که به دلیل طراحی های شیک به سبک رومی به عنوان کابینت کلاسیک سلطنتی هم شناخته می شوند. همچنین یکی دیگر از مواردی که در تنوع این محصول بسیار موثر است تنوع رنگ می باشد. رنگ هایی که بیشترین استفاده را در این مدل کابینت دارند رنگ سفید و قهوه ای می باشد. علاوه بر این ترکیب رنگ های سفید و طلایی یکی از محبوب ترین رنگ ها در کابینت های ممبران است که زیبایی و شکوه آن را چندین برابر می کند. در تصویر روبرو نمونه ای از یک مدل کابینت ممبران سفید طلایی را مشاهده می نمایید.

کابینت ممبران سفید

مدل کابینت ممبران سفید

همانطور که در توضیحات بالا بیان شد کابینت های ممبران با رنگ سفید دارای محبوبیت بیشتری نسبت رنگ های دیگر این محصول می باشند. رنگ سفید در گروه رنگ های خنثی قرار می گیرد ، این گروه از رنگ ها به راحتی با رنگ های دیگر ترکیب می شوند. به عنوان مثال مدل کابینت ممبران سفید با ترکیب رنگ طلایی یکی از زیباترین مدل های این محصول می باشد که می تواند دکوراسیون آشپزخانه شما را بسیار زیباتر جلوه دهد. همچنین حکاکی هایی که بر روی بدنه کابینت های ممبران انجام می شود نمای بهتری در رنگ سفید خواهند داشت و جزئیات کار خیلی بهتر دیده می شوند. از طرف دیگر رنگ سفید به دلیل روشنایی که دارد فضای آشپزخانه شما را بسیار بزرگتر نشان میدهد و این مورد هم یکی از مزیت های کابینت های ممبران به حساب آید. در تصویر رو برو یک نمونه از این کابینت را مشاهده می نمایید.

جدیدترین مدل های کابینت ممبران

طراحی کابینت های آشپزخانه بسته به نیاز بازار و سلیقه مردم همواره در حال تغییر است. کابینت های ممبران هم از این موضوع استثنا نمی باشند. از این رو طراحان کابینت های آشپزخانه در تلاش هستند تا بهترین و جدیدترین مدل کابینت را برای عرضه در بازار آماده نمایند. ینابراین زمانی که برای خرید کابینت آشپزخانه تان به فروشگاه ها مراجعه می کنید شاهد جدیدترین مدل های کابینت به ویژه ممبران خواهید بود. که هر کدام از آنها دارای طراحی های خاص و منحصر بفردی می باشند و همچنین رنگبندی های بسیار زیبایی نیز دارند. همانطور که در تصویر سمت راست مشاهده می نمایید یک نمونه از جدیدترین مدل کابینت ممبران به نمایش گذاشته شده است.

جدیدترین مدل کابینت ممبران

مدل کابینت ممبران جزیره

در تصاویر بالا نمونه هایی از مدل کابینت ممبران جزیره را مشاهده می نمایید. کابینت جزیره بطور کلی برای هر نوع از کابینت های آشپزخانه قابل اجرا می باشد. به عنوان نمونه کابینت های های گلاس یکی از زیباترین مدل کابینت جزیره را دارا می باشند. اساس طراحی کابینت جزیره بخاطر سهولت دسترسی به وسایل و همچنین استفاده حداکثری از فضای موجود در آشپزخانه می باشد. علاوه بر تمام این موارد وجود یک کابینت جزیره زیبایی دکوراسیون آشپزخانه شما را بسیار بیشتر به نمایش می گذارد و یکی از نکات قابل توجه در طراحی کابینت های آشپزخانه همین مورد می باشد. البته اگر کابینت های شما از نوع ممبران باشد باید به چیزی فراتر از یک جزیره ساده فکر کنید! چرا که کابینت های ممبران بیشترین تنوع را از نظر گل های برجسته ، حکاکی ها و نقوش کنده کاری شده و همینطور پایه ها و نرده ها در میان سایر انوع این محصول دارند و دست طراح برای به خرج دادن سلیقه و سبک های گوناگون در طراحی بسیار بازتر است. پیشنهاد می کنیم نمونه هایی از این محصول را در این لینک ببینید.

مدل کابینت ممبران جزیره

گالری عکس کابینت ممبران

انتخاب مدل کابینت آشپزخانه

جهت مشاهده جدیدترین مدل های کابینت ام دی اف کلیک کنید.

کابیت ام دی اف

جهت مشاهده جدیدترین مدل های کابینت های گلاس کلیک کنید.

کابینت های گلاس

جهت مشاهده جدیدترین مدل کابینت های ممبران کلیک کنید.

کابینت ممبران