مدل کابینت ممبران ایرانی با عکس زیباترین دستگیره کابینت آشپزخانه

0 Comments
مدل کابینت ممبران ایرانی

مدل کابینت ممبران ایرانی با عکس زیباترین دستگیره کابینت آشپزخانه

مدل کابینت ممبران ایرانی

مدل کابینت ممبران ایرانی

مدل کابینت ممبران ایرانی

کابینت ممبران یکی از انواع کابینت آشپزخانه است که با طراحی خاص و منحصر به فرد خود توانسته است سهم بیشتری از بازار فروش کابینت های آشپزخانه را به خود اختصاص دهد. کابینت ممبران مدل های بسیار متنوعی دارد که از این میان مدل کابینت ممبران ایرانی یکی از زیباترین و با شکوه ترین مدل های کابینت ممبران است که به طور کاملا اختصاصی و متناسب با دکوراسیون منزل شما توسط تیم طراحی خیام چوب طراحی و اجرا می شود. در ادامه زیباترین مدل کابینت ممبران ایرانی را مشاهده می نمایید.

کابینت ممبران چیست؟

حتما تا کنون مدل های متنوع کابینت ممبران را در ویترین مغازه ها و فروشگاه های کابینت آشپزخانه مشاهده کرده باشید و یا در منزل خود و دوستان و آشنایانتان مدل های کابینت ممبران را دیده باشید اما همواره این پرسش در ذهن شما وجود دارد که واقعا کابینت ممبران چیست و چه تفاوتی با کابینت های دیگر مانند کابینت ام دی اف و یا کابینت های گلاس (هایگلاس) دارد.

مدل کابینت ممبران ایرانی

خوب اگه راستشو بخواین کابینت ممبران ، کابینت ام دی اف و کابینت های گلاس (هایگلاس) همه گی از یک جنس ساخته شده اند و اون هم ام دی اف هست!

اما کابینتهای آشپزخانه در ظاهر با یکدیگر تفاون های زیادی دارند. و همین تفاوت ها هستند که باعث می شود تا شما یک کابینت آشپزخانه را تحت عنوان کابینت ممبران ، یک کابینت دیگر را کابینت ام دی اف و یا کابینت های گلاس (هایگلاس) بنامید. خوب بنظر شما تفاوت در جه جیزی است؟

پاسخ بسیار مشخص و روشن است. هر کدام از کابینت های ممبران ، ام دی اف و یا های گلاس (هایگلاس) دارای روکش های متفاوتی می باشند.

جنس و روکش کابینت ممبران

کابینت های ممبران توسط یک لایه از جنس پی وی سی (pvc) توسط دستگاه های عظیمی وکیوم و یا روکش می شوند. خاصیت ضد آب بودن روکش پی وی سی سبب می شود تا کابینت های ممبران نسبت به شاید کابینت های آشپزخانه مقاومت بیشتری در مقابل رطوبت داشته باشند. همین امر یکی از دلایلی است که بیشتر افراد علاقه مندی بالاتری نسبت به خرید کابینت ممبران از خود نشان می دهند. از طرف دیگر کابینت های ممبران دارای طرح های خیره کننده و بسیار زیبایی هستند و از میان همه طرح ها و مدل های کابینت ممبران ، مدل کابینت ممبران ایرانی یکی از زیباترین مدل های کابینت آشپزخانه در بازار های داخل کشور می باشد.

مدل دستگیره کابینت ممبران

کابینت های ممبران به تنهایی زیبایی چندانی ندارند بلکه این اجزاء زینتی که به کابینت های ممبران اضافه می شوند باعث زیبایی آن ها می شوند. مثلا دستگیره های کابینت ممبران یکی از مهمترین اجزا در طراحی کابینت های ممبران هستند که در زیبایی انواع مدل کابینت ممبران موثر می باشند. در تصاویر زیر می توانید نمونه هایی از زیباترین دستگیره کابینت را مشاهده نمایید. برای مشاهده تمام مدل دستگیره کابینت ممبران کلیک کنید.

دستگیره کابینت ممبران

مدل دستگیره کابینت ممبران

نمونه درب کابینت ممبران

درب کابینت ممبران

یکی دیگر از مهمترین اجزا کابینت های ممبران درب های کابینت هستند. نمونه ها و مدل های بسیار زیاد و متنوعی برای درب کابینت ممبران وجود دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *