صفحه اصلی>مقالات>مدل دستگیره کابینت آشپزخانه به علاوه لیست قیمت در تهران
مدل دستگیره کابینت آشپزخانه
دسته بندی : مقالات
تاریخ انتشار : مرداد ۱۲, ۱۳۹۷
تعداد بازدید : 1696 بار

مدل دستگیره کابینت آشپزخانه به علاوه لیست قیمت […]

مدل دستگیره کابینت آشپزخانه به علاوه لیست قیمت در تهران

مدل دستگیره کابینت آشپزخانه به علاوه لیست قیمت

مدل دستگیره کابینت آشپزخانه به علاوه لیست قیمت مدل دستگیره کابینت آشپزخانه دستگیره کابینت آشپزخانه یکی از مهترین اجزای هر کابینتی می باشد که هم در سهولت استفاده و هم در زیبایی کابینت آشپزخانه نقش دارد. از این جهت انتخاب یک دستگیره کابینت آشپزخانه مناسب مهمترین کاری است که باید بعد از انتخاب مدل کابینت آشپزخانه تان به … .

مدل دستگیره کابینت آشپزخانه

دستگیره کابینت آشپزخانه یکی از مهترین اجزای هر کابینتی می باشد که هم در سهولت استفاده و هم در زیبایی کابینت آشپزخانه نقش دارد. از این جهت انتخاب یک دستگیره کابینت آشپزخانه مناسب مهمترین کاری است که باید بعد از انتخاب مدل کابینت آشپزخانه تان به آن بپردازید.

تنوع بسیار بالایی برای مدل دستگیره کابینت آشپزخانه وجود دارد. دستگیره کابینت ها را می توان بر اساس مدل کابینت آشپزخانه و جنس آن ها هم انتخاب نمود.

مدل دستگیره کابینت آشپزخانه

دستگیره کابینت آشپزخانه را می توان بر اساس مدل به دو دسته دستگیره کابینت آشپزخانه مدرن و دستگیره کابینت آشپزخانه کلاسیک دسته بندی کرد.

دستگیره کابینت های مدرن اغلب دارای طراحی ساده و از جنس استیل هستند و کمتر از رنگ های تند در آن ها استفاده می شود. بلکه بیشترین رنگ بندی دستگیره های کابینت آشپزخانه مدرن به رنگ های فلز و نقره ای براق هستند. از انواع مدل دستگیره کابینت آشپزخانه مدرن می توانید همراه با کابینت های آشپزخانه مدرن نظیر کابینت های های گلاس و یا کابینت ام دی اف مدرن استفاده نمایید.

مدل دستگیره کابینت آشپزخانه

مدل دستگیره کابینت آشپزخانه

اگر کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک طراحی شده باشند، باید از مدل های کلاسیک دستگیره کابینت استفاده نمایید. در تصاویر زیر چند نمونه دستگیره کابینت آشپزخانه کلاسیک را مشاهده می نمایید.

مدل دستگیره کابینت آشپزخانه

مدل دستگیره کابینت آشپزخانه

مدل دستگیره کابینت آشپزخانه

مدل دستگیره کابینت آشپزخانه

از دستگیره کابینت آشپزخانه های کلاسیک می توانید در کابینت کلاسیک ممبران و کابینت ام دی اف کلاسیک که دارای طراحی های بسیار شیک و زیبا هستند استفاده نمایید. همچنین رنگ دستگیره ها نیز بسیار اهمیت دارند. یادتان باشد که باید در انتخاب رنگ دستگیره ها خیلی دقت داشته چراکه عدم دقت در انتخاب رنگ دستگیره کابینت آشپزخانه و نداشتن تناسب با رنگ درب و بدنه کابینت ها می تواند شما را از انتخابتان پشیمان کند و بطور کلی ظاهر زیبای کابینت آشپزخانه شما را خراب کند.

مجموعه خیام چوب با داشتن آرشیو کاملی از انواع مدل دستگیره کابینت آشپزخانه این مشکل را برطرف کرده است تا شما بتوانید به راحتی بهترین مدل دستگیره کابینت آشپزخانه را متناسب با هر سلیقه و مدل کابینت آشپزخانه هماهنگ کرده و یک انتخاب خوب داشته باشید.

جهت مشاهده مدل دستگیره کابینت آشپزخانه بر روی این قسمت کلیک نمایید.

جهت استعلام قیمت هر کدام از دستگیره های کابینت می توانید با کارشناسان ما در دفتر فروش خیام چوب تماس بگیرید.

۴۴۷۶۴۹۹۱ – ۰۲۱ و ۴۴۷۶۴۹۹۲ – ۰۲۱

در صورتی که هنگام خرید اعلام نمایید که از طریق وب سایت با مجموعه خیام چوب آشنا شده اید می توانید از تخفیف ویژه کاربران سایت بهره مند شوید.