لوگو خیام چوب

دفتر فروش : 44764992

لوگو تلگرام خیام چوب

لوگو اینستاگرام خیام چوب

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی انواع کاغذ دیواری سه بعدی فقط متری ۴۳۰۰۰

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

فروش ویژه کاغذ دیواری سه بعدی با تخفیف ویژه نوروز ۹۸ فقط متری ۴۳۰۰۰ تومان امکان ارسال کاغذ دیواری به تمام نقاط کشور لطفا با ما در تماس باشید.
برای درک این نوع کاغذ ها احتیاج است تا درابتدا یک ذهنیت کلی نسبت به کاغذ دیواری معمولی و کاغذ دیواری سه بعدی معمولی بدانیم.
کاغذ دیواری شامل رول های یکنواخت و یکسانی است که از کنار هم قرار گرفتن آنها طرح کلی شکل میگیرد.

یکی از ایده ها و طرح های جالبی که در زمینه دکوراسیون داخلی منازل و ادارات بازار پر رونقی دارد، کاغذ دیواری و پوستر دیواری سه بعدی  می باشد.

در ادامه مطلب با تکنولوژی ساخت کاغذ دیواری و پوسترهای دیواری سه بعدی بیشتر آشنا خواهید شد و راحت تر می توانید موقع خرید کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی یا پوستر دیواری ساده کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

اندازه گیری تعداد رول مورد نیاز کاغذ دیواری:

قبل از هرچیز باید بدانیم که واحد شمارش کاغذ دیواری رول می باشد و رول ها در اندازه های استاندارد به شکل زیر تولید می شوند:

  • رول کاغذ دیواری ۰٫۵۳ متر در ۱۰ متر (در اصطلاح ۵ متر مربع)
  • رول کاغذ دیواری ۰٫۷ متر در ۱۰ متر ( در اصطلاح ۷ متر مربع)
  • رول کاغذ دیواری ۱ متر در ۱۰ متر (در اصطلاح ۱۰ متر مربع)
  • رول کاغذ دیواری ۱٫۰۶ متر در ۱۵٫۶ متر (در اصطلاح ۱۵ متر مربع)

با توجه به استاندارد بودن ارتفاع سقف منازل بین ۲٫۵ تا سه متر است و غالباً ۲٫۷ متر است. بنابراین برای اندازه گیری و محاسبه تعداد رول مورد نیاز ارتفاع در محاسبات آورده نمی شود.

برای مثال در کاغذ دیواری هایی که دارای اندازه ۵ متر مربع هستند به ازای هر یک و نیم متر طول دیوار ۱ رول کاغذ دیواری مورد نیاز می باشد.

محاسبه قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی بر اساس تفاوتی که در وزن کاغذ دارند و یا قابل شستشو بودن یا عدم قابل شستشو بودن کاغذ دیواری متفاوت است. و همین موضوع درباره پوستر دیواری های سه بعدی و پوستر دیواری های ساده هم صادق است. چرا که پوسترهای دیواری بر اساس متر مربع تعیین قیمت می شوند.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی به مناسبت نوروز ۱۳۹۸ با ۲۰% تخفیف ویژه هر متر مربع ۴۳۰۰۰ تومان به فروش می رسد. امکان ارسال به تمام نقاط کشور وجود دارد

جهت مشاهده تمام آلبوم های کاغذ دیواری کلیک کنید.

کاغذ دیواری سه بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *