صفحه اصلی>مقالات>قیمت کاغذ دیواری سه بعدی انواع کاغذ دیواری سه بعدی فقط متری ۴۰۰۰۰
کاغذ دیواری سه بعدی
دسته بندی : مقالات
تاریخ انتشار : بهمن ۴, ۱۳۹۶
تعداد بازدید : 10550 بار

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی فروش ویژه کاغذ […]

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی انواع کاغذ دیواری سه بعدی فقط متری ۴۰۰۰۰

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

فروش ویژه کاغذ دیواری سه بعدی با تخفیف ویژه نوروز ۹۹ فقط متری ۴۰۰۰۰ تومان امکان ارسال کاغذ دیواری به تمام نقاط کشور لطفا با ما در تماس باشید.
برای درک این نوع کاغذ ها احتیاج است تا درابتدا یک ذهنیت کلی نسبت به کاغذ دیواری معمولی و کاغذ دیواری سه بعدی معمولی بدانیم.
کاغذ دیواری شامل رول های یکنواخت و یکسانی است که از کنار هم قرار گرفتن آنها طرح کلی شکل میگیرد.

لطفا جهت مشاهده هر کدام از طرح های کاغذ دیواری سه بعدی بر روی تصویر کلیک کنید.

یکی از ایده ها و طرح های جالبی که در زمینه دکوراسیون داخلی منازل و ادارات بازار پر رونقی دارد، کاغذ دیواری و پوستر دیواری سه بعدی اسپرت  می باشد.

دسته بندی آلبوم کاغذ دیواری

در ادامه مطلب با تکنولوژی ساخت کاغذ دیواری و پوسترهای دیواری سه بعدی بیشتر آشنا خواهید شد و راحت تر می توانید موقع خرید کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی یا پوستر دیواری طرح گل و ساده کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

دسته بندی آلبوم کاغذ دیواری

اندازه گیری تعداد رول مورد نیاز کاغذ دیواری:

قبل از هرچیز باید بدانیم که واحد شمارش کاغذ دیواری رول می باشد و رول ها در اندازه های استاندارد به شکل زیر تولید می شوند:

  • رول کاغذ دیواری سه بعدی ۰٫۵۳ متر در ۱۰ متر (در اصطلاح ۵ متر مربع)
  • رول کاغذ دیواری ۰٫۷ متر در ۱۰ متر ( در اصطلاح ۷ متر مربع)
  • رول کاغذ دیواری ۱ متر در ۱۰ متر (در اصطلاح ۱۰ متر مربع)
  • رول کاغذ دیواری ۱٫۰۶ متر در ۱۵٫۶ متر (در اصطلاح ۱۵ متر مربع)

با توجه به استاندارد بودن ارتفاع سقف منازل بین ۲٫۵ تا سه متر است و غالباً ۲٫۷ متر است. بنابراین برای اندازه گیری و محاسبه تعداد رول مورد نیاز ارتفاع در محاسبات آورده نمی شود.

برای مثال در کاغذ دیواری هایی که دارای اندازه ۵ متر مربع هستند به ازای هر یک و نیم متر طول دیوار ۱ رول جدیدترین مدل کاغذ دیواری مورد نیاز می باشد.

محاسبه قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی بر اساس تفاوتی که در وزن کاغذ دارند و یا قابل شستشو بودن یا عدم قابل شستشو بودن کاغذ دیواری متفاوت است. و همین موضوع درباره پوستر دیواری های سه بعدی و پوستر دیواری های ساده هم صادق است. چرا که پوسترهای دیواری بر اساس متر مربع تعیین قیمت می شوند.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی به مناسبت نوروز ۱۳۹۹ با ۲۰% تخفیف ویژه هر متر مربع ۴۰۰۰۰ تومان به فروش می رسد. امکان ارسال به تمام نقاط کشور وجود دارد

جهت مشاهده جدیدترین طرح انواع مدل آلبوم های کاغذ دیواری کلیک کنید.