صفحه اصلی>مقالات>سینک ظرفشویی کورین خاصیت ضد باکتری سنگ کورین
سینک ظرفشویی کورین
دسته بندی : مقالات
تاریخ انتشار : مارس 5, 2018
تعداد بازدید : 3145 بار

سینک ظرفشویی کورین خاصیت ضد باکتری سنگ کورین […]

سینک ظرفشویی کورین خاصیت ضد باکتری سنگ کورین

سینک ظرفشویی کورین خاصیت ضد باکتری سنگ کورین

 

سینک ظرفشویی کورین

 

استفاده از سنگ کورین در ساخت سینک ظرفشویی

سنگ کورین نوعی سنگ یکپارچه است و در گروه سنگ های مصنوعی قرار می گیرد. اولین سوالی که ممکن است در ذهن شما شکل بگیرد این است که سینک ظرفشویی کورین بهتر است یا استیل؟

بنابراین اگه هنوز نمیدونید که سنگ کورین رو برای سینک ظرفشویی آشپزخانه خود انتخاب کنید یا سینک استیل در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به انتخاب بهتر به شما کمک کنیم.

 

سینک ظرفشویی کورین

سینک ظرفشویی کورین

عوامل متعددی برای انتخاب سینک ظرفشویی تاثیر گذار هستند و مهم ترین آن ها را برای شما توضیح می دهیم؛

دکوراسیون آشپزخانه شما چه سبکی است؟ کلاسیک است یا مدرن شاید هم سنتی و ایرانی باشد.

کاربری سینک ظرفشویی و اینکه تا چه میزان برای شستشوی آسان و راحت تر ظرف ها با چه نوع سینکی راحت تر هستید.

البته که یکی از مهمترین عوامل قیمت و بودجه شما برای خرید سینک ظرفشویی کورین یا استیل است. بنابراین قبل از اینکه برای خرید سینک ظرفشویی کورین یا استیل اقدام کنید عوامل بالا را مد نظر داشته باشید.

سینک ظرفشویی کورین بهتر است یا سینک ظرفشویی استیل ؟

یکی از مزیت های سینک های استیل مقاومت در برابر زنگ ضدن و خوردگی و همچنین نظافت راحت و ساده این نوع سینک است. و از معایب سینک استیل می توان به خراشیدگی و خط افتادن بخاطر استفاده از سیم ظرفشویی و اسکاچ های زبر است. بنابراین بعد از مدتی مشاهده می کنید که سینک استیل روبه کدر شدن می رود و ظاهر صاف و یکدست آن به مرور خش می افتد. سینک های ظرفشویی استیل با اغلب دکوراسیون آشپزخانه ها ست می شوند و البته قیمت پایین تری هم دارند.

 

سینک ظرفشویی کورین

 

سینک ظرفشویی کورین

سینک کورین ، همانطور که گفته شد سنگ کورین یکی از انواع سنگ مصنوعی است و دارای طرح و رنگ های بسیار متنوع و زیبایی نیز هست. به دلیل همین تنوع و گوناگونی در رنگ ها می توانید سینک ظرفشویی کورین را با تمام سبک های دکوراسیون آشپزخانه هماهنگ و ست کنید.

 

سینک ظرفشویی کورین

 

اگه به نظافت آشپزخانه خیلی اهمیت می دهید باید بگویم که سینک ظرفشویی کورین دارای خاصیت ضد باکتری می باشد و در مقابل انواع قارچ مقاوم است. از این گذشته به راحتی و بدون استفاده از هیچگونه ماده شوینده خاصی می توانید سینک ظرفشویی کورین را کاملا نظافت کنید. این نوع از سینک ظرفشویی به دلیل خاصیت آنتی باکتریال بو نمی گیرد و لکه های آب بر روی سطح آن باقی نمی ماند و همواره سطحی تمیز و براق دارد.

 

سینک ظرفشویی کورین

 

البته بخاطر مواردی که گفته شد دارای قیمت بالاتری نسبت به سینک ظرفشویی استیل است. هرچند با توجه به مواردی که گفته شد ارزش خرید نسبت به قیمت بسیار بالا و به صرفه خواهد بود.

برای سفارش سینک ظرفشویی کورین می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

دفتر فروش : 44764991 – 021 و 44764992 – 021

دست نگه دارید قبل از خرید کابینت ممبران این مطلب را بخوانید!

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟