رنگ بندی کابینت ممبران

0 Comments
رنگ بندی کابینت ممبران

رنگ بندی کابینت ممبران

کابینت ممبران نوعی از کابینت آشپزخانه ام دی اف است که به دلیل استفاده از روکش های متفاوت دارای رنگ بندی های متنوعی می باشد. در بین انواع رنک های کابینت ممبران بیشترین رنگ هایی که مورد استفاده قرار می گیرند رنگ های سفید و قهوه ای است. همچنین بیشترین ترکیب رنگهایی که در انواع کابینت ممبران مورد پسند خریداران می باشد کابینت ممبران سفید طلایی و کابینت ممبران سفید قهوه ای است. البته می توانید از بین رنگ بندی کابینت ممبران رنگ مورد علاقه تان را انتخاب نمایید.

روکش کابینت ممبران علاوه بر اینکه در ظاهر کابینت ممبران موثر است در آب بندی و حفاظت این مدل از کابینت آشپزخانه هم تا حدودی تاثیر گذار است. کابینت های ممبران در دو مدل کابینت ممبران کلاسیک و مدل کابینت ممبران مدرن طراحی و اجرا می شود. کابینت ممبران کلاسیک بیشتر متوثر از طرح های کابینت آشپزخانه به سبک رومی می باشد. استفاده از کنده کاری ها و گل های برجسته در کابینت ممبران باعث شده است تا این مدل کابینت آشپزخانه علاوه بر زیبایی و شکوهی که به دست می آورد از نظر ظاهر بسیار به کابینت های چوبی شبیه باشد. شباهت کابینت ممبران به کابینت چوبی یکی از بزرگترین مزیت های این مدل کابینت به حساب می آید چرا که قیمت هر متر کابینت چوبی نسبت به قیمت کابینت ممبران قابل مقایشه نبوده و قیمت کابینت ممبران بسیار ارزان تر از کابینت های چوبی خواهد بود.

کابینت جزیره ای ممبران نمونه ای دیگر از جلوه و زیبایی کابینت ممبران است. کابینت جزیره ای ممبران به دو صورت ثابت و متحرک طراحی و اجرا می شود.

کابینت ممبران از نظر نمونه درب هم بسیار متنوع است. نمونه درب کابینت ممبران در انواع رنگ ها و طرح ها ساخته می شود. اگر کابینت ممبران آشپزخانه شما جزو دسته کابینت ممبران کلاسیک است بهتر است که از نمونه درب کابینت ممبران کلاسیک استفاده نمایید و اگر کابینت ممبران آشپزخانه تان از نوع مدرن است می توانید از نمئنه درب کابینت ممبران مدرن استفاده نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *