صفحه اصلی>دستگیره کابینت سرامیکی ارزان قیمت سفارش خرید سراسر کشور

دستگیره کابینت سرامیکی ارزان قیمت سفارش خرید سراسر کشور

دستگیره کابینت سرامیکی

دستگیره کابینت سرامیکی به عنوان یکی از اجزای اصلی در طراحی کابینت آشپزخانه نقش بسیار پر رنگی در زیبایی این محصول دارد. تنوع بالا در طرح و رنگ یکی از مزیت های این محصول می باشد.

انواع دستگیره کابینت سرامیکی

از متداول ترین دستگیره های کابینت مدل سرامیکی آن می باشد که بیشتر در کابینت های ممبران و ام دی اف مات مورد استفاده قرار می گیرد. نقوشی که بر روی دستگیره های سرامیکی طراحی می شود اغلب طرح هایی از گل ها و یا رگه های مشابه سنگ می باشد. که زیبایی خاصی به این دستگیره های سرامیکی می دهد.

اگر کابینت آشپزخانه تان ممبران یا ام دی اف مات باشد یکی از بهترین انتخاب ها برای شما دستگیره کابینت سرامیکی خواهد بود.

دستگیره های سرامیکی برای کابینت های چوبی هم مورد استفاده قرار میگیرند. دلیل انتخاب این نوع از دستگیره های کابینت هماهنگی در سبک و طرح کلاسیک آن ها می باشد. همچنین می توانید از این محصول برای کمد های دیواری با درب باز شو و یا کمد دیواری درب ریلی هم استفاده نمایید. دستگیره کابینت سرامیکی با اکثر سلیقه ها مطابقت دارد.

در مورد نظافت و شستشو باید گفت که به سادگی می توانید دستگیره های کابینت سرامیکی را با شوینده های معمول بشویید و به راحتی نظافت کنید. در مورد رنگ این محصول هم خیالتان راحت باشد چرا که رنگ تمام انواع دستگیره کابینت سرامیکی ثابت بوده و در مقابل خط و خش هم کاملا مقاوم هستند.

خرید دستگیره کابینت سرامیکی

اگر برای خرید دستگیره های کابینت سرامیکی با کیفیت و زیبا تمایل داشته باشید می توانید به راحتی از وب سایت خیام چوب سفارش دهید. بدون شک می توانید هر مدل از دستگیره کابینت سرامیکی را با توجه به تنوع رنگ بسیار زیادی که برای این محصول وجود دارد برای کابینت و یا کمد دیواری منزل و آشپزخانه تان انتخاب و خرید نمایید. در ضمن قیمت تمام محصولات به صورت کاملا مناسب و منصفانه انتخاب شده است و برای تمام صلیقه ها و با هر بودجه ای می توانید از فروشگاه خیام چوب خرید نمایید.

درخواست مشاوره یا راهنمایی برای خرید دارید؟ لطفا با ما تماس بگیریدتماس