خرید کابینت ام دی اف در تهران و شهرستان | ۱۸ ماه ضمانت

0 Comments
خرید کابینت ام دی اف

خرید کابینت ام دی اف در تهران | ۱۸ ماه ضمانت ساخت و نصب

بهترین قیمت برای خرید کابینت ام دی اف کاملا به کیفیت ساخت آن بستگی دارد. البته یک فرمول کلی برای محاسبه قیمت وجود دارد تا خرید کابینت را برای شما آسان تر کند. بطور کلی محاسبه قیمت کابینت ام دی اف به این صورت است که ۴۰ درصد هوایی و ۶۰ درصد زمینی محاسبه می شود. کابینت mdf دارای مدل های متنوعی است البته تنوع مدل و طراحی هیچ تاثیری در قیمت تمام شده محصول ندارد. مواردی که می تواند در قیمت تمام شده کابینت ام دی اف موثر باشد را با هم مرور می کنیم:

  1. اولین مورد صفحه کابینت است که به صورت جداگانه محاسبه شده و هنگام خرید باید به این مورد توجه شود. اینکه صفحه رویه کابینت ام دی اف شما از چه جنسی باشد می تواند در قیمت نهایی آن تاثیر داشته باشد. بنابراین اگر قصد خرید کابینت ام دی اف را دارید حتما باید این نکته را بدانید.
  2. عمق کابینت مورد دیگری است که بر قیمت تمام شده آن تاثیر دارد. هرچه قدر عمق قفسه های کابینت بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

صفحه کابینت ام دی اف

جنس و کیفیت ساخت صفحه کابینت بسیار متفاوت است. اگر صفحه کابینت شما mdf باشد بسیار ارزان تر از صفحه کابینت کورین یا کوارتز خواهد بود. پس یکی از موارد مهم در خرید کابینت mdf که باید مورد توجه شما قرار بگیرد انتخاب درست برای صفحه کابینت است.

خرید کابینت ام دی اف در تهران و شهرستان ها

گروه معماری خیام چوب با توجه به سابقه ۴۰ ساله ای که در زمینه طراحی و ساخت انواع کابینت ام دی اف ، کابینت ممبران و کابینت هایگلاس دارد این تضمین را به شما می دهد که با خرید انواع کابینت آشپزخانه تا ۱۸ ماه می توانید از خدمات گارانتی استفاده نمایید. به عنوان مثال تمام یراق آلات استفاده شده در ساخت کابینت ها قابل تعویض می باشد.

آن دسته از افرادی که مایل به خرید کابینت ام دی اف در شهرستان ها باشند می توانند با تماس با کارشناسان ما مدل و طرح کابینت خود را انتخاب نموده و ضمن استفاده از توصیه و راهنمایی های فنی سفارش خود را ثبت نمایند.

خیام چوب افتخار دارد که با استفاده از کارگروه متخصص و با تجربه در زمینه طراحی ، ساخت و نصب انواع کابینت آشپزخانه امکان ارسال سفارش و نصب آن ها را به تمام نقاط کشور دارد. و ضمانت ۱۸ ماهه هم شامل خرید های تهران و شهرستان می شود و هیچ گونه تفاوتی از نظر موارد گارانتی و یا مدت آن ندارد.

در ادامه تصاویری از چند نمونه اجرایی مدل کابینت ام دی اف و کابینت ممبران و کابینت های گلاس را مشاهده می نمایید. جهت مشاهده مدل های کابینت mdf کلیک کنید.

خرید کابینت ام دی اف

خرید کابینت ام دی اف

خرید کابینت ام دی اف

کابینت جزیره ممبران

خرید کابینت ام دی اف

مدل کابینت ام دی اف براق

خرید کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف براق سفید

مدل کابینت ام دی اف براق

خرید کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف

خرید کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف براق

خرید کابینت ام دی اف

جدیدترین مدل کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف براق


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *