جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه ام دی اف برای آشپزخانه های کوچک

0 Comments
بهترین مدل کابینت آشپزخانه

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه ام دی اف برای آشپزخانه های کوچک ایرانی

انتخاب بهترین مدل کابینت آشپزخانه

بهترین مدل کابینت آشپزخانه

کابینت های آشپزخانه دارای مدل های متنوعی می باشند و هر کدام به نوعی زیبایی مختص به خود را دارند. البته انتخاب یک کابینت آشپزخانه مناسب کار بسیار ساده ای نیست به این علت که هر نوع کابینت لزوما نمی تواند با تمام آشپزخانه ها هماهنگ باشد. بنابراین اولین نکته ای که باید در هنگام خرید کابینت به آن دقت کنید دکوراسیون آشپزخانه شما خواهد بود. آیا دکوراسیون آشپزخانه شما به سبک مدرن چیدمان شده است یا دارای طراحی کلاسیک می باشد. در صورتی که آشپزخانه ای دارید که دارای دکوراسیون کلاسیک می باشد بهتر است که از کابینت های ممبران استفاده نمایید. این گروه از کابینت های آشپزخانه که دارای طراحی های بسیار لوکس و زیبا هستند و بیشتر از طراحی رومی در ساخت آنها الهام گرفته شده است به کابینت های سلطنتی هم معروف هستند. برای مشاهده مدل کابینت ممبران کلیک کنید.

بهترین مدل کابینت آشپزخانه که به عنوان جدیدترین کابینت ها شناخته می شوند کابینت های های گلاس higlass هستند. کابینت های های گلاس یا هایگلاس یکی از دیگر از انواع کابینت آشپزخانه هستند که به دلیل دارا بودن یک روکش براق نمایی بسیار زیبا و شیک را به آشپزخانه شما می دهند. کابینت های های گلاس بیشتر مناسب با دکوراسیون های مدرن می باشند.

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه ام دی اف

کابینت های ام دی اف mdf دارای تنوع بسیار زیادی از نظر مدل و رنگبندی هستند. کابینت های ام دی اف را می توان به دو دسته کابینت های mdf مات و کابینت mdf براق تقسیم کرد. کابینت های ام دی اف دارای روکش های متفاوتی هستند که از جمله آنها می توان به روکش فرامید ، تیسان ، ایزوفام و نقطه اشاره کرد. از میان تمام روکش های کابینت mdf بهترین نوع آن روکش ام دی اف فرامید است که دارای کیفیت بالاتری نسبت بقه روکش ها می باشد.

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه

از نظر رنگیندی کابینت های آشپزخانه هیچگونه محدودیتی ندارند. رنگ هایی مثل ونگه ، قهوه ای ، سفید از محبوب ترین رنگ برای کابینت های آشپزخانه هستند. اما رنگهای دیگری نظیر خاکستری ، آبی ، سبز ، نارنجی و طلایی را هم می توانید انتخاب کنید. گروه دوم رنگ هایی که گفته شد جز رنگ های خاص هستند و برای هر مدل کابینت آشپزخانه ای توصیه نمی شود. در ادامه نمونه هایی از مدل های متنوع کابینت آشپزخانه با رنگیندی های مختلف را مشاهده خواهید کرد.

عکس هایی از جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های کوچک

بزرگترین دغدغه برای افرادی که منزل آنها دارای آشپزخانه های کوچک باشد این است که آیا می توانند از فضای موجود حداکثر استفاده را نموده و آشپزخانه کوچک خود را با کابینت های زیبا و شیک ، تزئین نمایند؟ واقعیت این است که طراحی کابینت برای آشپزخانه های کوچک تا حدودی کار سختی می باشد. چون که طراحی فضای مناسب برای پوشش وسایل اینگونه آشپزخانه ها تا حدودی زمان بر است بخصوص اگر تعداد این اقلام زیاد باشند. مثلا گاهی ممکن است که در یک آشپزخانه دو کابین برای یخچال و فریزر نیاز باشد. یا بخواهید از ماشین لباسشویی و ظرفشویی در یک فضای کوچک استفاده نمایید. اگر لوازم دیگری مثل ظروف آشپزخانه را هم در نظر بگیریم کار را سخت تر خواهد کرد. بنابراین اولین کاری که باید انجام شود این است که مشخص شود چه میزان و تعدادی از لوازم را می خواهید در کابینت ها جا نمایی کنید. پیشنهاد می کنیم سعی کنید لوازم اضافه را از آشپزخانه بیرون بیاورید تا کار را برای طراح کابینت ساده تر نمایید. نگران نباشید کارشناسان فنی در این مورد شما را راهنمایی خواهند کرد. در ادامه چند مدل کابیت آشپزخانه کوچک را مشاهده خواهید نمود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *