بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان و نوسازی خانه های قدیمی یکی از مواردی است که امروزه مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته و این امر می تواند در ایمنی و زیبایی منازل مسکونی و واحدهای تجاری نقش مهمی داشته باشد. پس از گذشت چند سال از ساخت یا خرید یک خانه بسیاری از افراد دوست دارند که تغییراتی در منزل شان ایجاد کنند، تغییراتی که می تواند محیط تازه ای برای زندگی بهتر و زیباتر به وجود آورد. از این رو بحث نوسازی خانه های قدیمی به میان می آید که یکی از زیر شاخه های بازسازی ساختمان محسوب می شود.

بازسازی ساختمان

متاسفانه به دلیل کم کاری و عدم توجه به موارد مهم در زمینه ساخت و ساز، شاهد فرسودگی زود هنگام برخی خانه ها هستیم. در این زمان شاید تنها راه چاره صرف هزینه برای نوسازی و بازسازی باشد تا علاوه بر افزایش طول عمر مفید ساختمان ، اقداماتی برای زیبا سازی و تغییر نما و دکوراسیون داخلی منازل انجام داد.

صرف هزینه برای بازسازی و ایجاد تعمیرات کلی و جزئی در ساختمان به مراتب ارزان قیمت تر از ساخت خانه است. بنابراین اگر از در و دیوارهای خانه تان خسته شده اید بهترین کار بازسازی بخش های مختلف ساختمان است. شما می توانید با حداقل هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن یک خانه کاملا نو با طراحی و نمای مورد پسندتا داشته باشید.

بازسازی یک امر چند جانبه است و عوامل زیادی در آن دخیل هستند. از این رو پیش از اجرای پروژه می بایست کارشناسان و مهندسین ناظر بصورت کامل ساختمان مورد نظر را بررسی کرده و مواردی مانند هزینه های اجرای پروژه و موارد ایمنی ساختمان را مورد بررسی قرار دهند تا موضوع بازسازی با حداقل هزینه و در امنیت کامل انجام شود.

هر تغییری که در جهت نوسازی و ایجاد تغییرات کلی و جزئی به منظور بهبود وضعیت ایمنی و زیبایی ساختمان انجام شود بازسازی نامیده می شود. هر ساختمان طول عمر مفید محدودی دارد و عواملی مانند کیفیت مصالح و نحوه اجرا می تواند در افزایش یا کاهش عمر ساختمان موثر باشد. یکی از راه هایی که می تواند در افزایش طول عمر ساختمان نقش داشته باشد، بازسازی و نوسازی خانه های قدیمی و فرسوده می باشد. هر پروژه بازسازی با توجه به بخش هایی از ساختمان که نیازمند تغییر، تخریب یا نوسازی باشد دارای روند متفاوتی در اجرا می باشد. برای دریافت مشاوره بصروت رایگان می توانید با کارشناسان فنی خیام چوب در ارتباط باشید. مشاورین ما از ساعت ۹ تا ۲۲ با شماره های ۰۲۱۴۴۷۶۴۹۹۱ ، ۰۲۱۴۴۷۶۴۹۹۲ و ۰۲۱۴۴۷۶۴۰۳۰ آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی هستند.

دلایل بازسازی ساختمان

  • ساختمان هایی که بخشی از بنای آنها تخریب شده باشد.
  • مقام سازی و افزایش استحکام ساختمان در برابر بلایای طبیعی
  • تغییر دکوراسیون منزل و زیبا سازی بخش های داخلی ساختمان
  • اگر از ظاهر میحط زندگی تان خسته شده اید، بازسازی بهترین راه حل است.
  • از بازسازی به منظور تغییر سبک طراحی ساختمان هم استفاده می شود.
  • تغییر دراندازه اتاق خواب ها و هال و پذیرایی با برداشتن دیوار
  • گاهی بازسازی به منظور ایجاد حس نشاط و بهبود شرایط زندگی انجام می شود.

هزینه بازسازی ساختمان

هزینه بازسازی خانه یکی از مواردی است که می تواند بر روند اجرای پروژه بازسازی ساختمان موثر باشد. تخمین هزینه بازسازی منزل بصورت متقیم به نحوه اجرای بازسازی خانه وابسته خواهد بود. برخی از افراد تمایل دارند تا با ایجاد تغییرات کلی در بنا محیط زندگی شان را کاملا تغییر دهند. اما برخی نیز ترجیح می دهند با تغییرات کوچک در طراحی خانه برای کار بازسازی اقدام کنند. برای اینکه بتوان هزینه بازسازی را تخمین زد بهترین کار مشخص کردن مواردی است که می خواهید در آنها تغییرات کلی یا جزئی ایجاد کنید.

در صورتی که قصد داشته باشید دیوارها را مقاوم سازی کرده و یا ترکیب آن ها را تغیییر دهید مسلما هزینه ی بیشتری نسبت به زمانی که تنها قصد بازسازی قسمت های سطحی مثل کاغذ دیواری و کابینت را داشته باشید، اعمال خواهند شد. بنابراین هزینه بازسازی با قسمت هایی که قرار است بازسازی شوند نسبت مستقیم دارند.

هزینه بازسازی ساختمان

تخریب دیوارها یکی ازمواردی است که می تواند در قیمت تمام شده بازسازی موثر باشد زیرا برداشتن دیوار هزینه های مقاوم سازی ساختمان را به دنبال خواهد داشت. همچنین مواردی از قبیل نصب کاغذ دیواری و ساخت کابینت از مهمترین مواردی هستند که هزینه ها را افزایش می دهند.

به علاوه مواردی که در بالا گفته شد، نوع مصالح و کیفیت آنها نقش بسیار زیادی در تعیین قیمت و هزینه بازسازی خانه دارند. هر چقدر کیفیت مصالح و متریال هایی که در اجرای پروژه استفاده می شوند بالاتر باشد قطعاً هزینه ها افزایش خواهند داشت. بنابراین اگر بودجه شما محدود است یا باید از کیفیت کار کم کنید و یا اینکه در تصمیم خود برای ایجاد تغییرات کلی و پر هزینه تجدید نظر کنید.

بازسازی منزل ارزان قیمت

کاهش هزینه های بازسازی منزل یکی از دغدغه های مهم افرادی است که می خواهند محیط زندگی شان را تغییر دهند. اما بهترین روش ها برای کاهش قیمت تمام شده پروژه چه مواردی هستند؟ در ادامه روش های اصولی را بیان خواهیم کرد.

به عنوان مثال بجای استفاده از کاغذ دیواری برای تزئین دیوارها می توانید آنها را رنگ آمیزی کنید. همین مورد می تواند در کاهش هزینه بازسازی خانه بسیار موثر باشد. اگر برای تعویض کامل کابینت های آشپزخانه بودجه کافی ندارید شاید بهترین راه حل تعویض درب کابینت ها یا قرار دادن یک جزیره کوچک در آشپزخانه باشد.

مراحل بازسازی ساختمان

پروژه های بازسازی ساختمان که توسط مجموعه خیام چوب اجرا می شوند دارای روال مشخصی هستند. در ادامه شرح کاملی از مراحل انجام بازسازی خانه را توضیح خواهیم داد.

مرحله اول : مشاوره با کارشناسان متخصص

مشاورین و کارشناسان فنی برای اینکه بتوانند هزینه بازسازی را مشخص کنند ابتدا باید از ساختمان مورد نظر بازدید کنند. بازدید اولیه در تعیین هزینه نوسازی ساختمان و نیز نحوه و روند اجرای پروژه بسیار اهمیت دارد. ممکن است برخی ساختمان ها دچار مشکلات اساسی باشند، به عنوان مثال اسکلت بندی بنا مشکل داشته باشد و یا دچار فرسودگی شده باشد. بنابراین اقدام به بازسازی بدون مشورت گرفتن از کارشناسان فنی می تواند هزینه های جبران ناپذیری در پی داشته باشد.

مرحله دوم : تخریب ساختمان

تخریب ساختمان در تهران

تخریب ساختمان بدون رعایت اصول فنی و ایمنی می تواند هزینه های جبران ناپذیری در پی داشته باشد. در برخی از پروژه ها که توسط افراد بی تجربه و غیر متخصص انجام می شود متاصفانه آسیب های مالی و جانی ممکن است پیش آید. بطور کلی می توان کار تخریب را به دو صورت کلی و جزئی تقسیم بندی کرد. پروسه تخریب ساختمان کاری بسیار پیچیده است که باید طبق اصول فنی و مهندسی انجام شود.

مرحله سوم : شروع ساخت و ساز

پس از پایان عملیات تخریب ساختمان ، حالا نوبت به اجرای بازسازی می رسد. شرکت هایی که به عنوان مشاور در زمینه بازسازی فعالیت می کنند موظف به رعایت اصول و استانداردهای معین شده از طرف سازمان نظام مهندسی هستند. البته عملیات تخریب و ساخت با توجه به صحبت هایی که با کارفرما شده است، صورت می گیرد.

با وجود اینکه کارشناسان اجرایی قسمت های مختلف ساختمان را پیش از شروع عملیات نوسازی و تعمیرات بررسی می کنند، مشتری به عنوان کارفرما نیز مسئولیت دارد تا مشکلات بنا را بصورت کامل به مهندسین اجرایی اطلاع دهد.

اصولاً بازسازی منزل برای کاهش هزینه های بسیار بالای خرید یا ساخت خانه جدید انجام می شود، به همین علت است که سعی می شود با استفاده از روش هایی قیمت تمام شده پروژه کاهش یابد. یکی از این روش ها استفاده از دیوارپیش ساخته بجای دیوار چینی است. همچنین برای جلوگیری از اتلاف انرژی و هدر رفتن هزینه ها بهتر است از عایق های حرارتی و رطوبت گیرها در قسمت های مختلف ساختمان استفاده نمایید.

مرحله چهارم : نازک کاری و تزئینات داخلی

گچ کاری و سفید کاری هم یکی دیگر از مراحل اجرای پروژه هستند. استفاده از گچ با کیفیت می تواند مدت زمان انجام کار را تا حد قابل توجهی کاهش دهد. اجرای کناف و سقف کاذب جزء جدایی ناپذیر پروژه های بازسازی منزل هستند. با استفاده از سقف کاذب می توان نمای داخلی خانه را به زیبایی تزئین کرد. گچ بری ها و کناف محل مناسبی برای نورپردازی هستند که به عنوان آخرین مرحله در امر نوسازی انجام می شوند.

نورپردازی می تواند در ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی منزل بسیار موثر باشد. انواع ریسه ها ، لامپ های ال ای دی و هالوژن ها برای نورپردازی استفاده می شوند که رنگ بندی ها متنوع و بسیار زیبایی داشته و به وسیله ریموت شدت و رنگ نور قابل تغییر است.

بازسازی ساختمان

اگر هنوز برای پوشش کف و دیوارها تصمیم نگرفتید، می توانید از پارکت لمینت یا دیوارپوش های ام دی اف و پی وی سی استفاده کنید. تنوع محصول در پارکت لمینت و دیوارپوش ها بسیار بالاست، به همین علت قدرت انتخاب بیشتری دارید و می توانید بر اساس بودجه تان از میان چندین طرح و مدل مختلف بهترین محصول را خرید کنید. علاوه بر این برای پوشش دیوارها می توانید از انواع کاغذ دیواری و پوستر با طرح های متنوع نظیر مناظر طبیعی یا طرح های سه بعدی استفاده کنید.

بعد از اتمام نازک کاری نوبت به چیدن وسایل خانه است. اگر به دکوراسیون داخلی مدرن علاقه مند هستید و یا می خواهید فضای داخلی منزل حال و هوای سنتی یا کلاسیک داشته باشد، می توانید از میان انبوه محصولات دکوراسیون داخلی و مبلمان و فرش های بسیار زیبا بر اساس بودجه ای که دارید خریدتان را انجام دهید.

کار بازسازی بدون تغییر و جایگزینی وسایل خانه یک پروژه نا تمام است! اگر برای جایگزینی مبلمان و لوازم دکوری و آشپزخانه بودجه کافی داشته باشید، قطعا منزل شما بسیار زیباتر و دوست داشتنی تر خواهد بود. کارشناسان طراح خیام چوب می توانند در تکمیل پروژه و ایجاد یک فضای تازه و دلچسب برای زندگی به شما مشاوره بدهند و برای نوسازی منزل تان ایده های خوبی را مطرح کنند.

بازسازی عناصر داخلی

برای داشتن خانه با نمای داخلی تازه که دقیقا مطابق با نظر شما باشد، باید برای بازسازی عناصر داخلی ساختمان تصمیم بگرید. البته اینکار می تواند بسیار پر هزینه باشد، برای همین باید بودجه کافی برای اجرای آن را داشته باشید.

در اغلب پروژه های بازسازی ممکن است هزینه های پی بینی نشده ای در جریان کار ایجاد شود. که از جمله آن می توان به فرسودگی تاسیسات ساختمان ، نقص در سیم کشی برق و مواردی مانند عیوب سیستم های گرمایشی اشاره کرد. برای همین ممکن است بودجه ای که برای تغییر دکوراسیون داخلی در نظر گرفته باشید برای این منظور خرج شود.

در همه پروژه هایی که نیاز به بازسازی داخلی منزل داشته باشند، تصمیم نهایی را مشتری می گیرد. زیرا هر شخصی دوست دارد تا سلیقه خود را برای تزئین خانه و چیدمان وسایل اعمال کند. البته به خاطر تجربه ای که مجموعه خیام چوب در این زمینه دارد، می توان چند نکته مهم در خصوص تغییر دکوراسیون داخلی بیان نمود.

بازسازی دیوار

دیوارها اولین جایی هستند که در حین بازسازی تخریب می شوند! البته باید نوع دیوار و میزان استحکام آن مورد بررسی قرار بگیرد. زیرا برخی دیوارها که وزن ساختمان را تحمل می کنند و به دیوار حمال معروف هستند نباید تخریب شوند. اما تخریب تیغه ها موردی ندارد و معمولا برای بزرگتر کردن فضای منزل مورد استفاده قرار می گیرد.

برای تزئین دیوارها بعد از انجام مراحل نازک کاری می تواند از موارد مانند سنگ های زینتی دکوراتیو ، دیوارپوش های ام دی اف یا پی وی سی ، آینه دکوراتیو ، کاغذ دیواری و پوستر و یا رنگ آمیزی استفاده نمود.

تغییر دکوراسیون داخلی

همچنین یکی دیگر از مواردی که می توان در بازسازی داخلی منزل به اجرا در آورد، رنگ آمیزی داخلی و استفاده از یک رنگ جدید برای دیوارها و سقف می باشد. آن چه که در بیش تر موارد به چشم می خورد، استفاده از رنگ سفید یا کرمی برای رنگ آمیزی دیوارها می باشد. بنابراین اگر به دنبال اجرای ایده ای جدید در این زمینه هستید، بهتر است جسارت به خرج داده و از رنگ های دیگر به این منظور استفاده نمایید.

رنگ آمیزی دیوارها از متداول ترین روش هایی است که در تزئین نمای داخلی منازل استفاده می شود. تغییر رنگ دیوار به تنهایی می تواند تاثیر بسیار زیادی در تغییر دکوراسیون داخلی منزل شما داشته باشد. البته نوع رنگ و کیفیت آن نیز بسیار مهم است. خیلی از افراد رنگ سفید را ترجیح می دهند اما رنگ های بهتری هم هستند که با ترکیب آنها می توانید بطور کلی ظاهر خانه تان را تغییر دهید. اگر برای نقاشی ساختمان به مشاوره نیاز دارید می توانید با شماره های ۰۲۱۴۴۷۶۴۹۹۱ ، ۰۲۱۴۴۷۶۴۹۹۲ ، ۰۲۱۴۴۷۶۴۰۳۰ از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب تماس بگیرید.

بازسازی کف ساختمان

موارد بسیاری مانند انواع پارکت لمینت و کفپوش های پی وی سی وجود دارند که می تواند در بازسازی کف از آنها استفاده کرد. اگر می خواهید نمای داخلی منزل تان بطور کلی تغییر کند و شیک و زیبا بنظر برسد بهترین روش نصب پارکت است. البته پارکت های چوبی بسیار گران بوده و نیاز به نگهداری و رسیدگی مداوم دارند. اما محصول دیگری با نام پارکت لمینت وجود دارد که با داشتن نمای پارکت های چوبی بسیار ارزان قیمت بوده و نیازی به نگهداری و مراقبت ندارند. اگر می خواهید کف ساختمان را با آب بشویید مانند کف آشپزخانه، می توانید از کفپوش های پی وی سی استفاده کنید که کاملا ضد آب و نفوذ ناپذیر هستند.

بازسازی آشپزخانه

در بسیاری از موارد بازسازی داخلی ساختمان شامل بازسازی آشپزخانه ، اتاق خواب ها و سرویس بهداشتی و حمام نیز می شود. اگر می خواهید تمام این بخش ها را بازسازی کنید باید به فکر افزایش هزینه ها باشید. زیرا تغییراتی که در بخش های مختلف ساختمان داده می شود بر اساس مکان و نوع آن می تواند بسیار پر هزینه باشد، یکی از بخش ها آشپزخانه است.

بازسازی آشپزخانه تهران

شاید تغییرات در آشپزخانه هزینه های نسبتاً بالایی داشته باشد، اما یک آشپزخانه زیبا در زیبایی کلی ساختمان بسیار موثر است. به عنوان مثال نصب کاشی بین کابینتی یکی از مواردی است که می تواند نمای داخلی آشپزخانه تان را بسیار شیک و زیبا کند، اما این محصول چندان ارزان نبوده و قیمت بالایی دارد. تعویض شیرآلات و سینک ظرفشویی یا سفارش کابینت جزیره از جمله مواردی هستند که شاید گران قیمت باشند اما نقش آنها در زیباسازی آشپزخانه انکار ناپذیر است.

اما اگر نمی خواهید برای بازسازی آشپزخانه خیلی هزینه کنید، تعویض درب کابینت یک ایده کاملا اقتصادی است. با اینکار علاوه بر نوسازی کابینت ها هزینه بسیار پاینی می پردازید.

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

بازسازی حمام دستشویی کاری نیست که همه بخواهند آن را انجام دهند، به همین خاطر به ندرت پیش می آید که کسی بخواهد سرویس بهداشتی منزلش را بازسازی کند. هرچند ایده های بسیاری برای این منظور وجود دارد ولی ممکن است تا حدودی پر هزینه باشد.

تعویض کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی می تواند فضای بهتری ایجاد کند. یک سرویس بهداشتی و حمام تمیز و شیک در قیمت تمام شده ساختمان نیز موثر است.

اگر فضای حمام اجازه می دهد می توانید از وان برای شستشو استفاده کنید. نصب یک وان با طراحی مدرن و زیبا یک پیشنهاد عالی و محسوب می شود. خوشبختانه خرید وان به دلیل تنوع در قیمت خیلی دور از انتظار نیست و اگر کمی بودجه اضافه دارید می توانید یک وان برای حمام خرید کنید.

بازسازی اتاق خواب

اتاق خواب شخصی ترین محیطی است که یک فرد در خانه خود دارد. بنابراین اگر طراحی و اجرای بازسازی اتاق خواب می بایست کاملا مطابق با سلیقه مشتری باشد. کمد دیواری برای اتاق خواب بسیار ضروری است زیرا می تواند حجم زیادی از وسایل و لباس های شما را در خود جای دهد. بنابراین در بازسازی اتاق خواب در نظر گرفتن سلیقه مشتری برای انتخاب طرح و رنگ بندی کمد دیواری بسیار اهمیت دارد.

اگر اتاق خواب شما از قبل کمد دیواری دارد، نیازی نیست این محصول را از نو سفارش دهید بلکه با تعویض درب ها یا تبدیل آن به درب ریلی نمای اتاق خواب تان به کلی تغییر خواهد کرد. همچنین می توانید برای دیوارها از کاغذ دیواری یا پوستر استفاده کنید و دکوراسیون داخلی اتاق خوب تان را تغییر دهید. اگر به نصب کاغذ دیواری علاقه ندارید، رنگ آمیزی دیوارها یک پیشنهاد عالی است.

بازسازی نشیمن و پذیرایی

مهمان نوازی در فرهنگ ما ایرانی ها از دیرباز تا کنون زبان زد است، همه ما دوست داریم از میمانانی که وارد منزل ما می شوند در فضایی زیبا و دلنشین پذیرایی کنیم. بنابراین شاید لازم باشد اتاق نشیمن را بازسازی یا نوسازی کنیم. گاهی با برداشتن یک دیوار تیغه ای می توان فضای هال و پذیرایی را بزرگتر کرد. البته همیشه بازسازی ضرورت ندارد گاهی می توان با نوسازی بخش های مختلف ساختمان یک منزل شیک و زیبا داشته باشیم.

برای همین می توانید از کاغذ دیواری برای تزئین دیوارها استفاده کنید و یا آنها را رنگ آمیزی کنید. اگر بودجه کافی داشته باشید استفاده از پارکت لمینت برای پوشش کف سالن بسیار مناسب است و جلوه خاصی به اتاق نشیمن شما می دهد.

بازسازی نمای ساختمان

نمای ساختمان اولین چیزی است که افرادی که به خانه شما می آیند آن را خواهند دید. بنابراین توجه به زیبایی نمای ساختمان بسیار اهمیت دارد. گاهی ممکن است که نیاز به بازسازی نمای ساختمان داشته باشید و لازم باشد تا سنگ نما یا نمای آجری و سیمانی ساختمان محل سکونت تان را تغییر دهید. هرچند ممکن است در برخی موارد هزینه انجام پروژه بالا باشد اما برای داشتن یک خانه شیک و زیبا کمی هزینه کردن می تواند مفید بوده و باعث افزایش ارزش و قیمت منزل شما شود.

بازسازی ساختمان های اداری

توجه به زیبایی محل کار می تواند در افزایش راندمان کاری کارمندان و شرکت شما بسیار موثر باشد. از این رو اگر قصد بازسازی ساختمان اداری شرکت تان را داشته باشید بهترین پیشنهاد ساخت پارتیشن اداری است. همچنین می توان برای زیباتر و شیک شدن دفتر کار از دیوارپوش های پی وی سی با طرح ها و رنگ بندی متنوع استفاده کرد.

یک ایده جالب برای بازسازی سیستم های گرمایشی و سرمایشی برای ساختمان های اداری نصب سیستم گرمایش از کف است. شاید راه اندازی این سیستم کمی پرهزینه باشد و نیاز به تخریب و بازسازی داشته باشد اما در دراز مدت می تواند تاثیر بسیار زیادی در کاهضش هزینه های ساختمان داشته باشد.

چند نکته درباره بازسازی ساختمان

نکات بسیار مهمی که باید درباره ساختمان هایی که نیازمند نوسازی هستند بدانید شامل تاسیسات ، توجه به سیستم های سرمایشی و گرمایشی و مصالح استفاده شده در ساخت و ساز بنا می باشد. در برخی مواقع بسته به شرایط ساختمان ممکن است نیاز به تغییرات کلی و برداشتن دیوارها باشد، برای این منظور می بایست با کارشناسان فنی در امور بازسازی ساختمان مشورت نمایید.

گاهی ممکن است برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون داخلی به مشورت گرفتن از یک طراح نیاز داشته باشید. کارشناس طراح می تواند ایده های شما را در قالب یک طرح گرافیکی و سه بعدی تهیه کند تا نتیجه نهایی تغییراتی که در ساختمان می دهید پیش از اجرا مشخص باشد. اینکار علاوه بر اینکه آنچه که بعد از اجزای پروژه حاصل می شود را به شما نمایش می دهد می تواند بصورت دقیق هزینه ها را تعیین نماید.

از مهم ترین مواردی که در امر بازسازی و تخریب بنا باید مورد توجه تان باشد پیش بینی بودجه مورد نیاز برای اجرای پروژه است. بنابراین پیش از هر اقدامی باید هزینه ها را برآورد کنید. پیشنهاد می کنیم حداقل ۱۰% بیش از بودجه مشخص شده را برای هزینه های پیش بینی نشده در نظر بگیرید.

بازسازی یک امر چند جانبه است و برای اینکه نتیجه مطلوب شما باشد باید به همه جوانب کار دقت کنید. به عنوان مثال در بازسازی منزل توجه به مواردی از قبیل عایق حرارتی و صوتی اهمیت ویژه ای دارد. همچنین توجه به سیستم های گرمایشی و سرمایشی هم مهم است.

برای بازسازی خانه های قدیمی و گلنگی، اولین چیزی که باید بررسی شود سیستم برق ساختمان است. معمولا خانه های قدیمی و کلنگی دارای سیم کشی فرسوده ای هستند و بی توجهی به آن می تواند خطر آفرین باشد.

برخی خانه های نیازمند تخریب کلی هستند. بنابراین برای بازسازی مجدد از مصالح با کیفیت و مرغوب استفاده کنید. شاید کمی پرهزینه باشد اما در دراز مدت تاثیر بسیار خوبی بر کیفیت زندگی شما و افزایش طول عمر مفید ساختمان خواهد داشت.

بزرگترین شرکت بازسازی ساختمان در تهران

خیام چوب از قدیمی ترین شرکت های بازی ساختمان در غرب تهران است. این مجموعه که فعالیت خود را از سال ۱۳۴۰ در این زمینه آغاز کرده است همواره در راستای بهتر کردن کیفیت کار و اجرای پروژه های بازسازی در مناطق مختلف تهران به ویژه غرب تهران کوشش کرده است. مشاورین و کارشناسانی که در این مجموعه مشغول به فعالیت بوده دارای دانش فنی و تجربه بسیار بالایی در زمینه تخریب و نوسازی ساختمان دارند.

بازسازی ساختمان غرب تهران

افرادی که برای کار بازسازی خانه به کار گرفته می شوند، سالهای زیادی با این مجموعه کار کرده اند و ما نسبت به کیفیت کار آنها تضمین می دهیم. تمام اصول مهندسی و فنی و کارشناسی شده در اجرای پروژه ها بصورت کامل رعایت می شود. چه در حین اجرای پروژه بازسازی منزل و چه در زمان اتمام کار کلیه مواردی که نیازمند بررسی دقیق و کارشناسی باشد توسط مهندسین با تجربه و دانش آموخته بصورت کامل بررسی می شود تا کار با کیفیت هر چه بیشتر به مشتری تحویل شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت مشاوره رایگان و سفارش بازسازی ساختمان در تهران و شهرستان ها می توانید با شماره های زیر با مجموعه خیام چوب در ارتباط باشید.

۰۲۱۴۴۷۶۴۹۹۱ – ۰۲۱۴۴۷۶۴۹۹۲ – ۰۲۱۴۴۷۶۴۰۳۰