صفحه اصلی>مقالات>آینه دکوراتیو دیواری شهرک گلستان
آینه دکوراتیو دیواری
دسته بندی : مقالات
تاریخ انتشار : فوریه 24, 2018
تعداد بازدید : 2630 بار

عکس آینه دکوراتیو دیواری امروزه استفاده از آینه […]

آینه دکوراتیو دیواری شهرک گلستان

عکس آینه دکوراتیو دیواری

امروزه استفاده از آینه های تزئینی در اکثر خانه ها دیده می شود. پیش تر آینه ها فقط برای این استفاده می شدند که افراد خود را در آینه ببینند. در حالی که امروزه با تغییر دید مردم به دکوراسیون داخلی منزل خود شرایط کاملا متفاوت می باشد. این روزها آینه علاوه بر نقش اصلی خود در شرایطی به عنوان یک عنصر دکوراتیو در دکوراسیون منازل و حتی دکوراسیون اداری مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه مطلب با طرح های متنوع و زیبایی از عکس آینه های دکوراتیو دیواری آشنا می شوید.

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری مدل کاشی که مشابه تایل های کاشی کنار یکدیگر قرار می گیرند و طرح بسیار زیبایی را به وجود می آورند. بر روی آینه دکوراتیو دیواری اغلب از طرح های حکاکی شده بسیار زیبا استفاده می کنند به نحوی که در قسمت های حکاکی شده اثری از جیوه باقی نمی ماند و هیچ انعکاسی ایجاد نمی کند و با چیدمان تایل های مختلف مانند تایل های لوزی شکل و یا تایل های چند ضلعی باعث ایجاد تکرار اشکال زیباس هندسی شده و در نهایت طرحی بسیار زیبا در دکوراسیون منزل شما ایجاد میکند.

قیمت آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری با توجه به متراژ و نوع طرح و حتی رنگ هایی مثل آبی ، مسی و آینه دکوراتیو طلایی دارای قیمت های بالاتری می باشند.جهت استعلام قیمت آینه دکوراتیو دیواری می توانید به آدرس ما واقع در شهرک گلستان بلوار امیرکبیر مابین کاج و گلها جنب بانک صادرات پلاک 314 مراجعه نمایید. و یا با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

دفتر فروش: 44764991 – 44764992

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

نمونه کارهای اجرایی آینه دکوراتیو را در این لینک مشاهده نمایید.

جهت مشاهده تصاویر کابینت آشپزخانه ممبران و کابینت آشپزخانه ام دی اف و کابینت آشپزخانه هایگلاس بر روی این لینک کلیک کنید.

برای مشاهده تصاویر زیبایی از کابینت های ممبران سلطنتی کلیک کنید.

بهترین مدل سینک ظرفشویی کورین را در این مطلب ببینید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟