آلبوم کاغذ دیواری مانیس

0 Comments
آلبوم کاغذ دیواری مانیس

آلبوم کاغذ دیواری مانیس در گروه کاغذ دیواری های ایرانی دسته بندی می شود.

آلبوم کاغذ دیواری مانیس یکی از متنوع ترین کاغذ دیواری ها محسوب می شود و دارای طرح های مختلفی است

آلبوم کاغذ دیواری مانیس اغلب دارای طرح های برجسته می باشد و در گروه کاغذ دیواری ارزان قیمت قرار می گیرد

آلبوم کاغذ دیواری مانیس همچنین دارای طرح های کاغذ دیواری طرح گل بوده و بیشتر مناسب اتاق خواب می باشد.

کاغذ دیواری ایرانی که در این مطلب معرفی می شود یکی از بهترین و در عین حال ارزان ترین کاغذ دیواری ارزان ایرانی می باشد. دارای طرح های برجسته و مدل های متنوع و در رنگ بندی های زیبا عرضه می شود.

از این کاغذ دیواری می توانید در تمام فضاهای منزل و یا محل کار خود استفاده نمایید. اغلب طرح های استفاده شده دارای طراحی با گل های داماس می باشند که این امر موجب محبوبیت این نوع کاغذ دیواری در میان برندهای خارجی شده است.

کاغذ دیواری ایرانی ارزان قیمت

کاغذ دیواری های ایرانی نسبت به کاغذ دیواری های خارجی دارای گرم پایین تری هستند و همین امر موجب کاهش قیمت در کاغذ دیواری ایرانی شده است. البته به دلیل عدم استفاده از لایه محافظ ونیل و یا پی وی سی که خاصیت ضد آب دارد و از کاغذ دیواری در برابر رطوبت محافظت می کند علت دیگری برای ارزان قیمت بودن کاغذ دیواری ایرانی شده است.

آلبوم کاغذ دیواری مانیس

برای خرید کاغذ دیواری ارزان ایرانی می توانید از طریق وب سایت خیام چوب و در بخش محصولات در منوی بالای صفحه به قیمت کاغذ دیواری مراجعه نمایید و با انتخاب کاغذ دیواری بر اساس آلبوم کاغذ دیواری مانیس را انتخاب نموده و تمام نمونه های آن را ببینید.

پس از انتخاب کاغذ دیواری مورد نظر فقط کافیست تا کد محصول که مختص به همان نمونه می باشد را یادداشت نموده و برای استعلام قیمت و موجودی با دفتر فروش خیام چوب تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *