آسمان مجازی و کشسان

آسمان مجازی

آسمان مجازی به عنوان یک محصول بسیار کاربردی در دکوراسیون داخلی با استفاده از هنر و خلاقیت توانسته است تصاویر بسیار زیبایی از آسمان و منظره های طبیعت را در دورن خود بگنجاند به طریقی که با استفاده از آسمان مجازی می توانید در هر کجای منزل و محل کار خود تصویری زیبا از طبیعت و آسمان را در سقف اتاق خود داشته باشید. برای انتخاب مدل و طرح آسمان مجازی هیچ محدودیتی ندارید چراکه تصاویر بسیار زیادی از انواع آسمان مجازی در اختیار شما قرار دارد. شما در این صفحه می توانید از میان طرح های متنوعی که برای آسمان مجازی قرار داده شده اند بهترین طرح را که مناسب با سلیقه و دکوراسیون خانه و محل کار شما باشد انتخاب نموده و زیبایی دکوراسیون منزل و محل کار خود را جند برابر کنید.

ورقه های استفاده شده در این محصول از جنس پلکسی بوده و در ضخامت های دو میلیمیتر ، دو و نیم میلیمتر و چهار میلیمتر با اندازه های متفاوت و در ابعاد ۱۲۰ در ۱۸۰ سانتیمتر و ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر ساخته می شود. از دیگر ویژگی های این محصول این است که دارای قابلیت انعطاف پذیری بالایی بوده و به راحتی می تواند در تمام نقاط اتاق شما نصب شود. طرح های این محصول بسیار متنوع است و در بهترین و بالاترین کیفیت ممکن چاپ می شود. اندازه صفحه ها بطور دقیق با توجه به نیاز شما قابل تولید می باشد.

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این محصول قابلیت نصب در تمام مکان هایی که حتی دارای رطوبت بالایی مانند حمام ، سونا ، سرویس های بهداشتی ، آشپزخانه ها و مراکز درمانی ، پارکینگ ها و راهرو و لابی هتل ها و ساختمان را دارای می باشد.
  • یکی دیگر از ویژگی های این محصول امکان عبور نور می باشد.
  • همچنین ورقه های آسمان مجازی از نظر وزن بسیار سبک هستند. و قابلیت تولید در اندازه های مختلف وجود دارد.